Maminka si myslela, že se její dcerce něco stalo. Zničehonic začala hrát hudba, která ji rozhýbala

Fotografie: Carin Araujo / Copyrighted free use

Když maminka malé holčičky spustila hudbu, nečekala, že se její dcera stane internetovou senzací. Video s vystoupením této malé slečny se ale během chvíle stalo virálním.

Malá Sadie Raye už ve svém jednom roce dokáže ovládnout taneční parket jako pravá královna. Její matka, Kaylan Theonová, jednoho dne natočila video, jak Sadie tancuje, a toto video nakonec přilákalo pozornost a pozvání do pořadu Good Morning America. Sadie se stala malou celebritou díky svému talentu a nadšení pro tanec, a její příběh zaujal mnoho lidí po celém světě.

Nadání, které je přímo z nebes

Někteří lidé prostě neodolají pokušení a musí začít tančit, jakmile uslyší hudbu. Sadie patří jednoznačně do této skupiny lidí, kteří mají neuvěřitelnou schopnost spontánně se vrhnout do tance. Podle webu Život je něco zcela kouzelného na tom, když malé děti tančí. Neznají ostych, nebo strach z toho, co si myslí ostatní, prostě se pohybují podle rytmu hudby a užívají si každý okamžik, kdy jsou ve středu pozornosti.

Video, které se dostalo na síť Youtube, začíná okouzlujícím záběrem na Sadie, která je oblečená do fialové kombinézy zdobené obrázky veselých sněhuláků. V prvním záběru ji vidíme tančit na energickou klasiku MC Hammera „Too Legit to Quit“, přičemž její pohyby přidávají na radosti a dětské nevinnosti. Scéna je plná života a barev, které perfektně doplňují dynamiku písně.

Nástup 65 tanečníků v talentové soutěži sklidil rozporuplné emoce. Během 20 vteřin všichni zírali

Střihne si další oblíbené písně minulých let

Následuje další záběr, ve kterém se atmosféra mírně mění. Tentokrát je Sadie oblečená do pohodlného pyžama s potiskem slonů, což dodává scéně uvolněnější tón. Tančí na melodie skladby „Cars“ od Garyho Numana, což přináší jiný druh rytmu a stylu do jejího tance. Poté Sadie, oblečená v šatech s roztomilým zvířecím potiskem, tančí na píseň „Be My Lover“ od La Bouche.

A nakonec se dívka vrhá do minulosti a tančí na hit šedesátých let „Please Mr. Postman“ od Marvelettes. Tento záběr je nabitý nostalgií a Sadie se předvádí ve stylu té doby, její taneční kroky a energie přitom perfektně odrážejí svěžest a kouzlo staré doby. Nejedná se o jediné taneční vystoupení malé dívky, které jsme čtenářům deníku SvětKreativity přinesli. Nedávno jsme přiblížili příběh o tom, jak teprve 3letá slečna usadila diváky zpět do židle.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*