Když diváci zahlédli 3letou tanečnici, vydali se k východu. Dívka je svým talentem usadila zpět na židle

Rodiče svou holčičku odmala vedli k tomu, aby si šla za svým snem, čímž byl tanec. Netrvalo to dlouho a v pouhých třech letech zazářila na jevišti.

Již ve třech letech vstoupila Roxy do světa tance tím, že se přihlásila do národní taneční soutěži KAR. Její debut okamžitě zaujal porotu i publikum a samotné vystoupení se stalo na YouTube velice rychle virální. Roxy nejenže dokázala ovládnout taneční techniku, ale také předvedla skvělé scénické nadání. Zároveň byla na vystoupení vystrojena takovým způsobem, že působila sebevědomě. Všeobecně se jedná o klíčové atributy každého umělce a podrobně je popisuje studie od neurohumanitiestudies.

Svůj talent posunula k dokonalosti

Dívčin volný styl v tanci rozhodně upoutal pozornost všech a lidé si ihned všimli toho, že by Roxy už klidně mohla tančit před plným sálem publika. Bylo to vidět i na samotném videu, protože to vypadalo, jako by jeviště bylo její druhý domov. Choreografii zvládala špičkově, takže lze říci, že šlo o opravdu dokonalé vystoupení bez chyb.

Své vášni se věnuje nadále

Roxy se stala hvězdou na taneční scéně, a to i po uplynutí několika let. Po nějaké době totiž vyšlo další video, kde si Roxy nadále udržuje svůj taneční entuziasmus. Každé její doposud vydané video má několik milionů zhlédnutí a ukazuje, že hvězdou se může stát skutečně každý. Člověk musí mít jen špetku talentu a ten veřejně prodat, což se Roxy nadmíru povedlo. Někdy stačí jen dítě přivést k pohybu a časem se třeba ukáže, že má skutečný talent, jak uvádí web iDnes.

Talent se musí předat dál

Dívčin talent a charisma si rozhodně zaslouží obdiv nejen v tanečním světě, ale i mimo něj. Každý, kdo má rád umění a talenty, by měl mít možnost podělit se o toto mimořádné představení. Sdílejte tedy Roxyina videa s ostatními a dejte tak šanci všem svým přátelům zažít kouzlo této talentované mladé tanečnice. Stejně tak můžete učinit s úžasným pěveckým talentem, na který náš web upozornil během října.

12letá holčička vyhrála soutěž díky hlasu z jiného světa. Ve finále ji překvapil autor její písně

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]