Omylem snědl výherní bramborový lupínek. Připravil se v přepočtu o 2,6 milionu Kč

Fotografie: Ser Amantio di Nicolao / Creative Commons / Attribution 3.0

Ukázalo se, že tento mladý muž je opravdu velký smolař. Zachytil na kameru, jak si dává do pusy chips v hodnotě přes 2,6 milionu korun. Upozornili ho na to až lidé, kteří video viděli.

Tento mladý muž se mimo jiné věnuje tomu, že natáčí videa o jídle a potom je umisťuje na svůj TikTok.  Jeden výrobce bramborových lupínků nedávno vyhlásil soutěž. Do některých balíčků s chipsy dal jeden, který má místo typického oválného tvaru tvar srdce. Kdo takový chips najde, vyhraje miliony. Na to, že ho právě snědl, ho upozornili fanoušci, již si toho na jeho videu všimli.

Výrobce umístil do balíčků chipsy ve tvaru srdce

26letý Cory žije v britském Cardiffu. Baví se i tím, že během dne natáčí videa o tom, co si dává za jídlo. Na svém TikTok účtu má početnou základnu sledujících. Když si nedávno pochutnával na bramborových chipsech a přitom se natočil, ještě neměl nejmenší tušení, co provedl. Známý výrobce brambůrků Walkers totiž spustil výherní soutěž. Zákazníci mají v balíčcích s chipsy hledat jeden, který má tvar srdce. Odměna za nalezení tohoto speciálního lupínku je pak sto tisíc liber, tedy přibližně 2,6 milionu korun.

Když Cory umístil krátké video na svůj TikTok, celkem brzy mu jeho sledující začali psát, že se nejspíš připravil o slušné peníze. „Opravdu jsi právě snědl výherní chips ve tvaru srdce?“ zněl jeden z komentářů. „Přísahám, že na začátku videa dáváš do pusy chips ve tvaru srdce,“ napsal jiný. Cory si samozřejmě komentáře pod svým videem přečetl a šel prozkoumat záznam. A opravdu, na začátku videa je jasně vidět, že snědl výherní srdce, aniž by si toho všiml.

To se prý může stát jen jemu

Když záběry zkoumal se svou přítelkyní Leou říkal, že byli oba v šoku a dostali záchvat smíchu. Když Cory volal své rodině i kamarádům, nikdo mu to nevěřil, dokud jim neukázal detailní záběr pořízený z videa. Nakonec to jeho rodinu příliš nepřekvapilo. Podle nich je to pro Coryho typické. To se může stát jen jemu. Cory byl samozřejmě smutný. Promeškal příležitost rekonstruovat dům a odjet na pěknou dovolenou. Nakonec ho ale těší, že se snězení milionového lupínku alespoň podařilo zachytit na kameru.

Jeho fanoušci se však také snažili, aby Cory výhru dostal. Na stránkách firmy Walkers je k soutěži poznamenané: „Ale pamatujte, žádné okusování okrajů, abyste získali tento ikonický tvar srdce. Vaše lupínky ve tvaru srdce musí být nedotčené, stejně jako jste je našli ve svém balíčku lupínků Walkers.“ Fanoušci vytvořili detailní záběry tohoto chipsu a poslali ho výrobci. Bohužel mu to však nepomohlo.

Fanoušci se snažili, ale firmu neobměkčili

Firma Walkers reagovala tímto vyjádřením: „To je škoda, že Cory snědl křupavé výherní srdce! Musíme být féroví ke všem ostatním fanouškům Walkers, kteří dodržovali naše soutěžní podmínky a výherní lupínek si schovali, takže se obávám, že tentokrát nebudeme moci jeho příspěvek přijmout.“ Cory tak definitivně ztratil naději, že by viděl nějaké peníze z výhry.

Navzdory tomu, že se připravil o více než 2 miliony korun, má Cory stále dobrou náladu. „Nemůžu si pomoct, ale směji se tomu a myslím, že každý, kdo to video sledoval, se u toho taky pořádně zasmál!“ podotýká s humorem. Je však jasné, že milovníci těchto brambůrků, kteří Coryho na sociálních sítích sledují, už budou každý chips otáčet dvakrát, než ho dají do pusy. Soutěž totiž stále pokračuje a určitě by nechtěli dopadnout jako on.

Zdroj: DailyMail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]