Enormní výhra v loterii ho zajistila na 30 let. Skončil s prací a začal cestovat v obytném vozu

loterie
Fotografie: Pexels

V Anglii se usmálo štěstí na Johna, který v místní loterii vyhrál pravidelný obnos po dobu následujících 30 let. Tato výhra mu kompletně změnila celý jeho dosavadní život.

John Stembridge z Wiltshire byl obyčejný muž, který každé ráno vstával a chodil do práce, a to hlavně proto, aby uživil nejen svoji ženu, ale i své 4 děti. Jeho život však byl šťastný, John se radoval z velké rodiny a užíval si s nimi každou volnou chvíli. Ve svých 51 letech se ale rozhodl svůj život od základů změnit, a to hlavně proto, že se stal výhercem v loterii.

Neuvěřitelný obnos peněz po dobu následujících 30 let

Vše vypadalo na obyčejný den, John se rozhodl, že si v místním supermarketu zakoupí los a zkusí svoje štěstí. To, co mu tento kousek papírku nakonec přinesl, ale rozhodně nečekal. Již u kasy, kdy prodavačka jeho los kontrolovala, zůstal v šoku. Stroj totiž vydal zvuk, který nikdy předtím neslyšel. Prodavačka mu následně sdělila, že jeho los je výherní, ona ale výhru proplatit nemůže.

Ani v tuto chvíli John netušil, že se stal výhercem hlavní ceny. Předpokládal, že výhra je vyšší než obvykle, že se ale jedná o pravidelnou měsíční výhru, se dozvěděl až později. A to ve chvíli, kdy mu volali ze samotného vedení této loterijní hry. Z telefonu se John dozvěděl, že se stal výhercem hlavní ceny, po dobu následujících 30 let bude na jeho účet pravidelně připsáno 10 000 liber (281 042 Kč).

„Doslova jsem se rozplakal štěstím“

Ve chvíli, kdy si John plně uvědomil, co na druhé straně telefonu slyší, se rozplakal. Tato skutečnost totiž změnila celý jeho život. Pravidelný finanční obnos pro něj znamenal nejen konec pracovních povinností, ale také se rozhodl splnit si některé ze svých snů a trávit volný čas s rodinou. John neskrýval svou radost z toho, že se již nebude vracet domů unavený a špinavý, naopak. Rozplakal se štěstím.

výhra loterie

77letá šťastlivkyně již potřetí vyhrála v loterii na stejnou kombinaci. Sází na čísla ze snu

Je rád, že mu obnos zajistí finanční jistotu, a on se tak může věnovat své velké rodině. Rozhodl se, že volný čas využije nejen k rybaření, které ho velmi baví, ale také k cestování po Evropě a fotografování. Právě k těmto účelům si zakoupil luxusní obytný vůz, o němž si dříve mohl nechat jen zdát. Jeden malý papírek mu tedy během chvíle doslova změnil život.

Zdroj: Inspired Stories

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]