77letá šťastlivkyně již potřetí vyhrála v loterii na stejnou kombinaci. Sází na čísla ze snu

výhra loterie
Fotografie: Unsplash

77letá žena z Marylandu v USA nedávno již potřetí vyhrála v loterii. Opět se jednalo o výhru v hodnotě 50 000 $ a použila k tomu následující kombinaci čísel.

Seniorka z Montgomery County řekla úředníkům Maryland Lottery, že začala vsázet na čísla 7-11-33-35-39 poté, co se jí o nich v roce 2008 dvakrát zdálo. První cena v hodnotě 50 000 dolarů (asi 1,1 milionu korun) přišla v losování Bonus Match 5 téhož roku a v roce 2019 žena vyhrála druhých 50 000 dolarů pomocí stejné sady čísel. Jestli toto štěstí umožnil tehdejší sen, bylo diskutabilní.

Našla se spousta závistivců

Nyní je tomu ale jinak. Tato žena si totiž nedáváno připsala svou třetí výhru 50 000 dolarů a opět ve stejné loterii Bonus Match 5. Někteří kvůli tomu začali pochybovat o legitimnosti sázkařské kanceláře, ale jejich stížnosti byly marné. „Moje víra je a byla vždy silná,“ prohlásila trojnásobná vítězka. Tento výrok závistivou komunitu poněkud pobouřil, ale stále se našli tací, kteří ženě tuto výhru přáli z celého srdce.

Nedávná výhra ji zcela jistě zabezpečila do konce života

Finance tehdy byly pro několikanásobnou výherkyni údajně napjaté, ale díky svým úspěchům si teď může žít jako v pohádce, výhradně tedy díky nedávnému vítěznému tiketu. Ten pocházel od Williams Beer & Wine v Burtonsville. O své výhře se následně dozvěděla zavoláním na jejich linku s výherní kombinací čísel loterie.

loterie

V loterii vyhrála 5 miliard Kč. Z ničivého důvodu ale z částky neviděla ani halíř, realita jí dala tvrdou lekci

výhra loterie
Fotografie: Unsplash

Když si žena přečetla čísla Bonus Match 5, uvědomila si, že jí připadají podezřele povědomá, a vzpomněla si na tehdejší výhry se stejnou kombinací ze snů. Když se ale dozvěděla o výhře, zachovala si chladnou hlavu a brala to s nadhledem. Na závěr uvedla, že její poslední finanční odměna půjde na zaplacení některých stomatologických zákroků a financování dovolené.

Zdroj: UPI

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]