Co je potřeba v životě změnit, abyste konečně byli šťastní. Jednoduchý test odhalí, na co se máte zaměřit

Fotografie: Depositphotos

Máte pocit, že ve vašem zdánlivě dokonalém životě něco chybí? Něco, co by vám konečně přineslo kýžený pocit štěstí, na který tak dlouho čekáte? Psychologický test vás nasměruje.

Na obrázku můžete vidět 6 rukou, každou s odlišným umístěním prstů. Vaším úkolem je vybrat tu, která vás upoutala na první pohled. Zvolte si ji bez váhání, příliš nad výběrem nepřemýšlejte. Jen naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Níže pak najdete výsledky testu. Co o vás vaše volba vypovídá a jak byste měli změnit svůj život, aby se konečně dostavil kýžený pocit štěstí?

Fotografie: CanvaPhotos

Vybrali jste si ruku č. 1

Pokud váš zrak padl na ruku pod číslem 1, pak s největší pravděpodobností nemáte příliš přátel. Možná se jedná o důsledek nějaké traumatické události z minulosti. To je směr, kterým byste se měli ubírat, abyste ve svém životě něco změnili. Zkuste se trochu více otevřít lidem kolem sebe. Jakmile se světu otevřete, na oplátku on učiní to stejné pro vás. Najednou ho uvidíte zcela v jiných barvách.

Oči vám padli na ruku č. 2

Ruka číslo 2 vás charakterizuje jako upřímného a sympatického člověka. Jste celkem společenští, ale to se vám ne vždy vyplatí. Zkuste se více věnovat lidem, kteří s vámi upřímně chtějí trávit čas. Snažte se si lidi vybírat, nemusíte se dávat do hovoru s každým. Obklopte se menším počtem lidí, těmi, kteří jsou upřímní a čestní.

Fotografie: Pixabay

Zvolili jste ruku č. 3

V pořadí třetí ruka naznačuje, že své osobní zájmy stavíte nad vše ostatní. Jakmile s někým vedete rozhovor nebo spor, snažíte se zajistit, aby byl váš názor považován za jediný pravdivý. Neděláte kompromisy a ústupky, před sebou máte jasný cíl, za kterým jdete i přes mrtvoly. Být cílevědomý je samozřejmě dobré, ale pamatujte, že s takovým chováním vám nakonec dosažená meta nepřinese žádnou radost. Na svém vrcholu zůstanete sami.

Vybrali jste ruku č. 4

Ruka číslo 4 ukazuje na to, že si nedopřáváte dostatek volného času. Popřemýšlejte nad dovolenou. Je dobré, že jste svědomití, zodpovědní ke svým úkolům a povinnostem, myslíte ale také na své sny a přání? Pamatujte, že nejdůležitější osobou ve vašem životě jste vy. Neměli byste zapomínat, že i vy potřebujete získat další energii. Relaxace a odpočinek jsou stejně důležité jako práce. Dbejte proto na rovnováhu.

Fotografie: Pixabay

Zaujala vás ruka č. 5

Žijte přítomností. Neodkládejte nic na budoucnost. Vaše nevyřízené plány nad vámi visí jako těžké břemeno. Čím více odkládáte důležité nápady, touhy a sny na později, tím více se zpomalujete. Nakonec se za sebe ohlédnete a zjistíte, že jste ztratili příliš mnoho času. Nezapomínejte, že život se musí žít teď a tady, později už může být příliš pozdě.

Zvolili jste ruku č. 6

Ruka číslo 6 značí, že se ve vašem životě událo něco zásadního, nějaký šok, který vám nedovoluje vrátit se do normálního života. S největší pravděpodobností se jedná o milostné vztahy. V tomto případě je důležité vzít situaci jako životní lekci a jít dál. Věřte, že duševní muka pominou, ale pouze tehdy, pokud se v nich nebudete topit.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]