V loterii vyhrála 5 miliard Kč. Z ničivého důvodu ale z částky neviděla ani halíř, realita jí dala tvrdou lekci

loterie
Fotografie: Unsplash

Rachel Kennedy, které bylo v té době pouhých 19 let, si myslela, že vyhrála miliony v loterii. Když však nastalo slosování čísel v EuroMillions, úplně to nedopadlo podle jejích představ.

Rachel Kennedy, studentka z University of Brighton, si myslela, že v únoru 2021 vyhrála jackpot. Když ale poté byla slosována čísla o výhru v loterii EuroMillions, peníze nedostala. Ukázalo se totiž, že na svém účtu neměla dostatek peněz a nezaplatila za tiket. Dívka sice v té době pravidelně používala specifickou kombinaci čísel a kupon si vždy účtovala přímo na svou kartu, ale pak bohužel dostala tuto šokující novinu.

Už viděli vysněný život, ale realita jim dala tvrdou lekci

Operátor jí brzy po stížnosti řekl, že ona a její tehdejší přítel Liam McCrohan si ve skutečnosti žádný tiket nekoupili. Nejhorším faktem ale bylo, že tento lístek stál pouhých 2,50 liber (asi 70 Kč) – a mohl jim naprosto změnit život. „Když jsem se to dozvěděla, hned jsem volala svému příteli Liamovi a mojí mámě, nemohli tomu uvěřit!“

Rachel byla skutečně na vrcholku blaha, když se dozvěděla, že její číselná kombinace jí vyhrála 182 milionů liber (téměř 5 miliard korun). Když se však dozvěděla tuto novinu, byť dostala výherní upozornění do mobilu, byla opravdu naštvaná. O to naštvanější byl ale Liam, jelikož už tehdy hodně utrácel za sázení, a když to konečně vyšlo, neměli na účtu dost peněz. Po tomto zážitku se veškeré jeho sny rozplynuli, zatímco Rachel to nakonec vzala s chladnou hlavou.

loterie sázenky
Fotografie: Unsplash

Nezbývá nic jiného než to zkoušet dál, nebo přestat

Mluvčí společnosti Camelot, orgánu odpovědného za provozování této loterie, řekl: Jsme si vědomi příběhu Rachel a doufáme, že si bude moci koupit tiket včas na další velké losování.“ To dvojici tehdy ještě více rozhořčilo, protože očekávala nějakou kompenzaci. Jestli se Rachel nadále věnuje hazardu, zatím není známo, ale lidé si spíše myslí, že ji tento nepříjemný zážitek od toho odradil. Rozhodně ale není nemožné toto štěstí v neštěstí zopakovat. Časem to třeba vyjde.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]