Skromný dárek k narozeninám ženu finančně zajistil na dlouhé roky dopředu. Takový by chtěl dostat každý z nás

Fotografie: Freepik

Žena, která žije na ostrově Bribie v australském Queenslandu, má to štěstí, že má svoji sestru, která jí skromným dárkem zlepšila život.

Když žena z dnešního příběhu slavila svoje narozeniny, pořádala malou rodinnou oslavu. Její sestra na tom zrovna nebyla finančně nejlépe, a tak se rozhodla, že sestře koupí jen stírací los za pár korun. Přece jen, kdyby se poštěstilo, mohla by z toho být veliká radost. No a už asi tušíte, co se stalo. Oslavenkyně na losu opravdu vyhrála a výhra jí finančně zajistila život na další roky.

Los, který stál 100 korun

Žena, která si přála zůstat v anonymitě, dostala od své sestry jako dárek k narozeninám stírací los, který stal něco málo přes 100 korun. Může se zdát, že se teda sestra moc nepředala, ale tento levný dárek skrýval obrovskou radost a bohatství. Jakmile žena los setřela, zaplavil ji obrovský pocit štěstí.

Fotografie: Unsplash

Výhra z losu je opravdu snová

Žena vyhrála tu nejvyšší výhru, kterou na losu vůbec mohla vyhrát. Na celých 5 let bude každý týden dostávat přibližně 22 000 korun, což ji slušně zabezpečí víceméně na celý život. V Austrálii je průměrná mzda sice trošku vyšší, než u nás, ale i tak, dostávat takové peníze každý týden, je opravdu nádhera.

Fotografie: Unsplash

Chce zabezpečit svoje děti

Žena už má nějaké plány, co s penězi udělá. Nejprve si chce koupit nové auto, které už potřebuje, protože její auto už se pomalu rozpadá. Chce také hodně cestovat a hlavně, chce zabezpečit svoji rodinu a svoje děti. No a nám nezbývá nic jiného, než jí pogratulovat a doufat, že peníze použije s rozmyslem.

Fotografie: Unsplash

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]