Hasič byl přivolán k těžké autonehodě. Na tento den bohužel nikdy nezapomene

Fotografie: Pixabay

Hasič byl zdrcený poté, co našel své dítě mrtvé na místě autonehody. Adrian Smith zažil nejhorší noční můru každého rodiče, když dorazil na místo dopravní nehody s požárem.

Sedmačtyřicetiletý hasič se rozloučil se svou dcerou jen pár hodin předtím, než ji našel v troskách tří automobilů. Bohužel nežila. Ella, která pracovala jako ošetřovatelka, se stala obětí nehody. Její otec Adrian na sociálních sítích zveřejnil fotografii z rodinné oslavy, kde byla ještě jako dítě. Do popisku napsal, že je rodina zdrcena její ztrátou. Uvedl také, že to byla milovaná a starostlivá dívka.

Fotografie: Freepik

Ella si vyjela k moři, už se ale nevrátila

Ella navštívila přímořské letovisko Broadhaven v Pembrokeshire, domů do britského Camrose se však už nikdy nevrátila. V ten den, kdy k autonehodě došlo, měl její otec službu u hasičského týmu a k nehodě ho zavolali. Hasič si na místě všiml, že se jeden automobil převrátil v zatáčce a další dvě vozidla do něj narazila. Ella na místě zahynula a další tři lidé byli při nehodě vážně zraněni. Nikdo z nás si nedokáže představit, jak se musel její otec cítit, když ji objevil v troskách vozidla.

Fotografie: Freepik

Ella měla budoucnost před sebou. Bohužel osud s ní měl jiné plány. Její rodiče i dva sourozence podporují specializovaní policisté z Dyfed Powys. Rodina, která Ellu milovala, potřebuje hlavně psychickou pomoc. Netruchlí však jen oni, hold jí vzdali také přátelé na sociálních sítích. Shodují se na tom, že k ní byl osud krutý. Všichni na ni vzpomínají s láskou. Do životů ostatních, podle svého zaměstnavatele, vnášela paprsek slunečního světla. I jeho její odchod velmi mrzí.

Pracovala jako praktikantka a pečovatelka

Mladá dívka pracovala jako praktikantka v Parc Y Llyn Residential and Care Center, které se nachází v Amblestonu. Sympatie si nezískala jen u svého vedoucího, ale i u ostatních zaměstnanců i obyvatelů domova. Ona zářila a byla šťastná a všichni obyvatelé ji milovali. O život při děsivé autonehodě přišel člověk, který snad neměl nepřátele a měl celý život před sebou. Vše je ještě o to horší, že ji našel její vlastní otec, který jí však už nijak nedokázal pomoci.

Fotografie: Pixabay

Zranění dívky byla totiž neslučitelná se životem, podlehla jim hned na místě. Větší štěstí měli tři další lidé, kteří se také stali účastníky nehody. Dva muži a jedna žena byli s těžkými zraněními převezeni do nemocnice. Ačkoli o svůj život museli bojovat, dostali další šanci. Mladá dívka nikoliv. Během pár vteřin se změnili všechny plány dívky i její rodiny.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]