Fotografovi na svatbě nedovolili jíst ani odpočívat. Později toho novomanželé hořce litovali

Fotografie: Depositphotos

Novomanželé si na svatbu pozvali jednoho známého jako fotografa. Ten však nečekal, jak s ním mladý pár bude zacházet. Nedovolili mu ani jíst.

Fotograf na svatbě má spoustu práce, mezitím se však obvykle může občerstvit a chvílemi si také odpočinout od focení, které je, nejen vzhledem k váze techniky, poměrně náročné. Novomanželé na této svatbě však fotografovi zakázali konzumovat jídlo a pití, a dokonce mu zakázali také se na chvíli posadit. Fotografovi se jejich chování nelíbilo a rozhodl se, že to tak nenechá.

Fotograf se novomanželům posmtil

Není pochyb o tom, že jednu z nejdůležitějších rolí na svatbě má právě fotograf. Zajišťuje, aby nevěsta a ženich měli nádhernou památku. Ne každému však dojde, že fotograf má opravdu těžkou práci, kterou nelze dělat za pár korun. Jde opravdu o náročný úkol, a to ve všech ohledech. Nemůže to rozhodně dělat každý.

Příběh, který se objevil na internetu, je šokující. Fotograf, jenž byl pozvaný na svatbu svých přátel, souhlasil ze známosti s fotografováním za směšnou cenu. Novomanželé by tak měli být svému známému vděční, že ušetří poměrně vysokou položku v rozpočtu.

Fotografie: Pexels

Oni se však ke svému příteli chovali opravdu hrozně. Pravdou je, že to nebyl profesionální fotograf a živila ho péče o zvířata. Nicméně právě z toho důvodu si za desetihodinovou práci, která je pochopitelně jen celkovým zlomkem času stráveným nad fotografiemi, vzal opravdu málo peněz. Po pár hodinách focení se muž cítil unavený a chtěl si odpočinout. Novomanželé mu to však nedovolili a nenechali ho ani sníst nějaké jídlo, aby doplnil energii. Po několika prosbách usoudil, že to tak být nemůže, a připustil, že se vzdá všech peněz, aby se mohl najíst.

Pochopitelně nechtěl pracovat zadarmo

Jelikož se s nevěstou a ženichem opravdu nešlo dohodnout, navrhl, že se vzdá veškerých svých peněz. Nechtěl pochopitelně pracovat zadarmo, a proto se ptal, jestli tedy dohoda, která vznikla před svatbou, zaniká, aby se mohl konečně najíst a napít. Ženich odpověděl, že ano.

Fotograf a zároveň přítel ženicha tedy neváhal a ze svého fotoaparátu smazal veškeré fotografie, které do té doby pořídil. V tu chvíli byl po mnohahodinové práci opravdu žíznivý a hladový a dal by všechno, co měl, za sklenici studené vody a pět minut volna.

Fotografie: Freepik

Uživatelé internetu, kteří tento neobvyklý a překvapivý příběh četli, se chytali za hlavu. Není pochyb o tom, že se fotograf musel cítit opravdu podvedený a méněcenný. Měl však právo smazat veškeré pořízené fotografie, které měly sloužit jako vzpomínka na nejkrásnější den v životě tohoto páru?

Možná se z této situace novomanželé alespoň poučili a nikdy více se ke svým přátelům podobným způsobem nezachovají. Názory čtenářů se však mnohdy velice rozcházejí. Jedni fotografovo jednání schvalují, druzí nikoliv.

Zdroj: DailyMail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]