Video: Policista riskoval život, aby vytáhl nebohého psa z hořícího auta

vyšetření pes veterinář
Fotografie: Freepik

Malý pes se omylem dostal do hořícího auta a zachránil se díky hrdinskému činu zástupce šerifa. Tímto odvážným skutkem si získal srdce všech milovníků zvířat.

Záchranu psa z hořícího auta v Coloradu zaznamenaly také bezpečnostní kamery policie. Ta nahrála jeden příběh s opravdu šťastným koncem, jelikož pes Hank zůstal uvíznutý v autě svého majitele, ale dostal se ven. Samotnému se mu to ale nepovedlo. Jednoduše musel zakročit nějaký ten superhrdina, který všechny zachrání. Tento dojemný příběh se stal virálním a diváky skutečně zasáhl.

Záchrana bezmocného pejska

Video zveřejnilo místní policejní oddělení a je na něm zachycen okamžik, kdy je pes zrovna vytažen z hořícího auta. Zaparkované auto bylo plné kouře a samozřejmě s uvízlým pejskem. Policista Michael Gregorek uslyšel výkřik, okamžitě vystoupil z auta a zasáhl v pravou chvíli. Jeho myšlenka v té fázi byla: „Půjde se mnou, bez ohledu na to, co se stane.“ Hodně také pomohlo, že se pes přemístil ke straně auta, odkud se dal nějak vytáhnout.

Natočená policejní akce

Bylo také jasně vidět, jak majitel psa něco hází na zadní stranu auta. Vzhledem k tomu, že se z auta kouřilo, to vypadalo jako teroristický útok s molotovem. Když však policisté zaslechli výkřiky o pomoc, bylo jim najednou vše jasné. Gregorek rozbil obuškem sklo kouřícího se auta a utrápeného psa Hanka dostal do bezpečí. Pohotovost policisty byla vskutku neskutečná.

Nejhorší ze všeho je bezmoc

Čtyřnohému kamarádovi se naštěstí nic nestalo a po chvíli si chtěl zase hrát na zahradě. Gregorek řekl: „Kdyby to byl dospělý člověk, dítě, pes, nebo kočka, udělal bych totéž. Život je život, a tak se s tou situací vypořádáte, ať to stojí, co to stojí.“ Ještě na závěr podotkl, že nejhorší je, když je onen živý tvor bezmocný. Bylo to jasně vidět na uslintaném výrazu pejska, který se marně snažil dostat sám ven. Naštěstí je už teď v bezpečí a policejní případ je s poklidem kladně uzavřen.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*