Rex zachránil rodinu před krutou smrtí. Zběsile štěkal a skákal po posteli, aby je uprostřed noci varoval před nebezpečím

Fotografie: iStock

Muž se probudil uprostřed noci, protože jeho pes zničehonic začal velmi štěkat a chovat se divně. Nechápal, co se mu stalo.

Ten, kdo má psa, tak moc dobře ví, že by každý pes pro svého pána položil svůj vlastní život. Před vším ho chrání a jediné, co chce a potřebuje, je hodně lásky. Psi jsou totiž ti nejlepší parťáci pro život, kteří by svému pánovi nikdy neublížili. Tento pes dokonce svému majiteli zachránil život. Je proto právem oslavovaný jako hrdina.

Nechápal, co se děje

Když jedné noci začal pes štěkat, byl na něj nejprve jeho pán vytočený, protože ho vzbudil z hlubokého spánku a za pár hodin vstával do práce. Brzy ale pochopil, že něco rozhodně není v pořádku, protože pes byl většinu času klidný a skoro vůbec neštěkal. Pes jménem Rex štěkal a skákal po posteli svého pána, což byla věc, kterou nikdy nedělal. Muž si okamžitě uvědomil, že se mu Rex asi snaží něco říct.

Fotografie: Pexels

Brzy na to uslyšel tichý zvuk plynového alarmu. Muž rychle vstal a utíkal zkontrolovat tento alarm. Mezitím Rex ještě vběhl do pokoje malého chlapce, aby ho také probudil. Majitel domu si myslel, že jde o hlásič kouře, ale ukázalo se, že to byl hlásič oxidu uhelnatého. Netrvalo dlouho a celá rodina stála venku před domem a čekala na příjezd záchranářů, hasičů a policie.

Pejsek je hrdina

Hasičům chvíli trvalo, než zjistili zdroj problému, ale později se ukázalo, že šlo o plynový krb, který se nacházel na chodbě. Nejdůležitější ale je, že kdyby nebylo psa, všichni, kdo v tomto domě spali, by se otrávili. Říkají o něm, že je to velmi zvláštní pes a že by ho nikdy nikomu nedali. Přes noc se tento hodný pes stal hrdinou. Podívejte se na video.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*