K odzbrojení poroty stačilo dívce jen několik vteřin. Její výkon dostal každého v sále

Fotografie: Depositphotos

Kde kdo z nás je na něco talentovaný. Občas se ale objeví člověk, jehož talent nás doslova připraví o dech. To se povedlo během pěvecké soutěže mladičké Sofii.

Talent a nadání se u mnoha lidí liší. Někteří ale mají talent přímo od Boha. Takový, ze kterého se Vám zatají dech. Na světě je mnoho soutěží, kde můžete svou dovednost ukázat. Jednou z takových je také The Voice Kids, talentová show pro mladé lidi. V Německu se objevila mladá slečna, s neuvěřitelným pěveckým vystoupením.

Fotografie: Depositphotos

Soutěž, která nedbá na Váš vzhled, ale Váš talent

Principem soutěže The Voice je, že porotci si nevybírají talenty podle jejich vzhledu, ale pouze podle toho co slyší. Od začátku vystoupení jsou otočeni zády k podiu. Před sebou mají stolek s tlačítkem, po jehož stisknutí potvrzují, že mají o daného interpreta zájem. Jakmile tlačítko stisknou, židle na které sedí se s nimi otočí, a oni se poprvé tváří v tvář potkají s člověkem, jehož hlas je zaujal.

Fotografie: Unsplash

Tímto způsobem si tvoří své vlastní týmy talentů, se kterými dále spolupracují a vedou je soutěží do dalších a dalších kol, případně až k celkovému vítězství. Během vystoupení se může otočit kdokoliv z porotců, v jakýkoliv čas písničky. Klidně hned v první vteřinu, klidně až těsně před koncem. Pokud zájem o interpreta projeví více porotců, je jen na něm, pro koho se rozhodne.

Stačily jí pouhé 3 vteřiny

Mladičká Sofie přišla do talentu s velmi složitou písní i pro zkušeného písničkáře. Zvolila si totiž nejslavnější píseň  Edith Piaf, a to píseň: Non, je ne regrette rien. První dvojici porotců stačily pouhé 3 sekundy na to, aby zmáčkly tlačítko. Způsobilo to radost celé rodiny, která mladou Sofii na vystoupení doprovázela. Babička se ihned štěstím rozplakala, na dědečkovi byly podobné emoce více než viditelné.

Fotografie: Unsplash

Po zaznění první sloky došlo k otočení dalšího porotce. Ani třetí na sebe nenechal dlouho čekat. Vystoupení mladé dívky bylo natolik neuvěřitelné, že kromě otevřených úst porotců došlo také na jejich aplaus, a to ve stoje. Jedná se o projev opravdového obdivu. Záznam jejího vystoupení se stal naprostým hitem internetu a během jednoho týdne obletěl doslova celý svět.

Zdroj: The Voice Kids

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]