10letá dívka se na svatbě zničehonic chopila mikrofonu. Obavy hostů vystřídal bouřlivý potlesk

Fotografie: Depositphotos

Svatba dvou zamilovaných lidí je jedinečná událost sama o sobě. Pokud si pro novomanžele ale někdo připraví nečekané překvapení, může se svatba proměnit v nezapomenutelnou.

Svatební den je plný dojemných okamžiků a láskyplných gest. Hosté často pro budoucí manžele vybírají drahé dárky, kterými by je mohli potěšit nebo jim pomoci ve společné cestě životem. Často ale zapomínáme na to, že ne všechno se dá koupit za peníze. Dojemnost a jedinečnost svatebního obřadu dokáže podtrhnout třeba to, že si někdo z hostů pro nás připraví překvapení.

Svým andělským hlasem podtrhla dojemnost celé situace

Jedním z takových, nezapomenutelných zážitků bylo vystoupení, která si pro novomanžele připravila teprve desetiletá Liiliana Kafel. Během svatební hostiny se postavila před hosty, vzala do ruky mikrofon a pustila se do zpěvu jedné z nejdojemnějších a nejromantičtějších písni všech dob. Pro své vystoupení si zvolila polskou verzi oblíbeného songu “Hallelujah“.

O tom, že svatba je opravdu nezapomenutelným okamžikem, nás nepřesvědčuje jen tento příběh, ale také množství dalších, které jsme čtenářům deníku SvětKreativity v minulosti představili. Překvapení si pro novomanžele totiž nemusí připravit jen hosté, v nedávném příběhu svou manželku nečekaným způsobem překvapil sám ženich. Nezapomenutelná překvapení si pro nevěsty často chystá také jejich otec.

Video ze svatby oblétlo svět a získalo miliony zhlédnutí

Dívku během jejího vystoupení na kameru zachytil nejeden z hostů. Jedno z videí bylo následně umístěno na internet, během chvíle se stalo hitem a získalo několik milionů zhlédnutí. Talent dívky, která se nebála vystoupit před davem lidí, je opravdu neuvěřitelný. Její hlas je téměř nebesky čistý, dojemnost jejího vystoupení podtrhuje její andělská tvář.

Bezchybnou svatbu narušily 2 vteřiny před krájením dortu. Tragický omyl udivené hosty paralyzoval

Tato kombinace zaručuje, že při pohledu na její vystoupení nezůstane jedno oko suché. Je vidět, že i nevěsta s ženichem jsou tímto gestem dojati a neubrání se emotivní reakci. O neuvěřitelném talentu dívky informoval web Planetapl. Rozhodně správnou volbou byl také výběr písně, píseň Hallelujah, která pochází od zpěváka Leonarda Cohena, je podle webu iDnes jednou z nejdokonalejších písní světa.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]