Nechodí ještě ani do školy, ale její taneční umění jí mohou závidět i zkušení tanečníci. Na parketu předvádí nemožné

Fotografie: Depositphotos

Dívka v útlém věku předvádí neskutečné taneční kreace. Tančí snad už od batolete a její flexibilita a schopnost plynulého pohybu jsou až neuvěřitelné.

Pokud se talent dítěte ukáže včas, práce na jeho rozvoji může přinést ovoce. Člověk pak může dosáhnout velkých úspěchů nejen v dospělosti, ale už v raném věku. Zde je dokonalý příklad. Tato roztomilá holčička oplývá fantastickými tanečními schopnostmi. Od jejího působivého vystoupení nelze odvrátit zrak. Většina diváků jen v tichosti sleduje její výkon se spadlou čelistí.

Talentovaná již od dětství

Většina nejlepších tanečníků začíná už v samotném dětství a Ella Dobler nebude výjimkou. Začala tančit, když byla batole, v New Level Dance Company v Tampě na Floridě, v předním vzdělávacím zařízení tance, akrobacie a vzdušného umění. Od té doby zde pravidelně trénuje.

Tato drobná tanečnice soutěží od roku 2016 a k dnešnímu dni nasbírala již spoustu ocenění. Ella vyhrála svou první velkou cenu v roce 2016 se svým lyrickým tancem k písni „Heaven on Earth“. Dotkla se srdce všech po celém světě a video s jejím vystoupením se stalo virálním. Na YouTube ho zhlédlo přes 5,5 milionu uživatelů.

Rostoucí sbírka ocenění

Ella má působivou sbírku ocenění získaných v tanečních soutěžích, která se stále rozrůstá o další a další. Dokáže všechno, jak se zdá. Její dojemná vystoupení jsou osobně vedena majitelkou a choreografkou taneční akademie Ashley Massicotte. Níže uvedený klip je převzat z jejího vystoupení na tanečním workshopu a soutěži, jež se každou sezónu koná ve 2 desítkách různých amerických měst. Ellin tanec v současném stylu byl ztvárněn na Rihanninu píseň „Diamond“.

Dívka s hudbou ožívá

Jakmile začala hrát hudba, Ella na pódiu ožila. Zatímco talentovaná mladá tanečnice předvádí neuvěřitelnou flexibilitu a rozsah pohybu, nejvíce vyniká její mimika a plynulost. Její tvář ukazuje emoce, které obvykle dokážou využít pouze starší jedinci, zkušenější tanečníci. Její tanec je něco neuvěřitelného.

Zdroj: Apost

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]