Dívka zazpívala náročnou píseň tak, že celá porota tleskala ve stoje. Její vystoupení vás na 100 % uhrane

Fotografie: Depositphotos

Pěveckých soutěží se někdy účastní naprostí antitalenti. O to více porota ocení, pokud se najde někdo, kdo zazpívá opravdu skvostně.

Tato dívka byla velice odvážná a vybrala si do pěvecké soutěže náročnou píseň. Způsob, jakým ji zazpívala, byl velmi odlišný od originálu. Přitom byl však opravdu výjimečný a krásný. Dívka má mnoho pěveckých zkušeností, a tak moc dobře věděla, co dělá. Její vystoupení sledovala nejen porota, ale také dalších dvanáct milionů lidí.

Vylepšila rockovou klasiku

Mladá talentovaná dívka si k účasti v oblíbené pěvecké soutěži vybrala píseň Bohemia Rhapsody, kterou proslavil Freddie Mercury se svojí kapelou Queen. Freddie byl opravdovým mistrem ve svém oboru. Nejen z toho důvodu všichni diváci a porotci se zvědavostí očekávali, jak se dívka takto náročného úkolu ujme. Zazpívat tuto píseň totiž není vůbec jednoduché.

Fotografie: Freepik

Zmodernizovaná a vylepšená verze rockové klasiky je opravdu velmi poutavá. To věděla i porota, která se výjimečně shodla na tom, že mladá zpěvačka musí jednoznačně postoupit do dalšího kolo soutěže. Již na počátku vystoupení bylo vidět, že porota, která sedí zády k vystupující, je ohromená. Z jejich obličejů číšily jen kladné emoce. Radost, překvapení a úžas.

Podporovala ji rodina

S mladou zpěvačkou přišla do zákulisí soutěže také celá její rodina, která při reakci poroty neskrývala dojetí. Maminka talentované dívky plakala a mladší sestra cítila pýchu. Dojatá byla také mužská část rodiny. Ostatně nadšení byli i diváci. Všichni mladou zpěvačku pozorovali s napětím a slzami v očích. Její hlasový projev byl skutečně úžasný.

Fotografie: Pexels

Dívka se s výzvou v podobě písničky Freddieho Mercuryho a kapely Queen Bohemian Rhapsody popasovala výtečně. Na závěr vystoupení si všichni porotci spontánně stoupli a tleskali ve stoje. Následovali je také všichni diváci, kteří byli neméně překvapení z jejího výkonu. Jak nádherně tato mladá dáma zpívá si můžete poslechnout ve videu níže.

Zdroj: YouTube / The Voice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]