Bratr zazpíval na pohřbu svého staršího sourozence píseň na rozloučenou. Jeho vystoupení všechny dojalo

Fotografie: Freepik

Sourozenci mají mezi sebou vždy naprosto nerozlučné pouto, které je doprovází po celý život. Bohužel, osud má s každým z nás své plány a ty mnohdy nebývají dobré.

Mít sourozence je to největší štěstí, které vás může potkat. Máte parťáka na celý život, který pro vás udělá to, co vám na očích vidí. Je normální, že se v dětství neustále hádáte a děláte si podrazy. S přibývajícím věkem zjišťujete, že sourozenec je ten nejlepší kamarád, kterého můžete mít. Po celý život tak zůstáváte nerozlučná dvojka a navzájem si pomáháte a podporujete se. Krutý osud ale někdy bohužel jedná za nás.

Jeden ze tří bratrů přišel o život

Yvonne Lund Moller Petersen je matkou tří dětí a je na ně nesmírně hrdá, jako každá matka. Bohužel osud chtěl, aby jeden z jejích synů přišel o život v pouhých 24 letech, kvůli tragické nehodě. V tu chvíli se jí i jeho sourozencům zhroutil svět a zdálo se, že je život opravdu nespravedlivý.

Fotografie: Unsplash

Mladší bratr se rozhodl zazpívat na pohřbu

Bylo to neskutečně těžké jak pro Yvonne, tak pro mladší sestru a bratra. Zesnulý bratr byl totiž tím, kdo je inspiroval, pomáhal jim a byl jejich velkým vzorem. Mladší bratr se před pohřbem rozhodl, že chce v kostele zazpívat píseň „You Raise Me Up“. Bylo to pro něj nesmírně náročné, ale věděl, že tuhle píseň měl jeho bratr moc rád, a tak ho tím chtěl naposledy uctít a poděkovat mu za vše, co pro něj v životě udělal.

Velice dojemné video

Když na pohřbu začal zpívat v zadní části kostela, téměř všichni začali brečet. Jeho výkon zasáhl mnoho lidí po celém světě a i vy při poslechu tohoto vystoupení jistě uroníte slzu. Poslechněte si, jak se mladší bráška na poslední cestě uklonil svému staršímu bratrovi.

Zdroj: Uber Alles, Youtube / Yvonne Lund Møller Petersen

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]