Tyto záběry z bezpečnostní kamery v dětském pokoji nahnaly rodičům husí kůži. Video spustilo lavinu reakcí

Fotografie: DPLA bot / Public domain

Černobílé záběry, jež připomínají scénu z hororového filmu, vyvolávají u diváků jednu hlavní otázku. Mnoho z nich si  láme hlavu nad tím, co se to vlastně v dětském pokoji děje.

Kamera nainstalovaná v dětském pokoji zachytila záběry, které vyvolávají u mnoha uživatelů internetu silný pocit úzkosti a strachu. Tento záznam, jehož autorem je Miłosz Gacek a který byl publikován na sociálních sítích, rychle získal popularitu na internetu a nyní má přes 14 milionů zhlédnutí.

Záznam zachycuje malého chlapce

Video z dětského pokoje ukazuje malého chlapce jménem Connor, jak stojí ve své postýlce a volá na své rodiče. Když se nedočká odpovědi, začne křičet hlasitěji. Ve snaze být lépe slyšet, se Connor vyšplhá na zábradlí své postýlky a vykřikuje s neskutečnou intenzitou. Diváky podle webu Webniusy zaráží, jak dlouho dokáže dítě na zábradlí vydržet, což se zdá být téměř nemožné.

Videozáznam se dostal na populární streamovací platformu YouTube, kde se jeho sledující dělí do tří skupin. Jejich názory i reakce na celou situaci jsou odlišné. Jedni z nich jsou přesvědčeni, že Connor může být posedlý duchem, což by vysvětlovalo jeho neobvyklé chování a dlouhé držení na zábradlí, což připomíná scény z hororových filmů.

Kamera zachytila zlodějku, která kradla nevídaně drzým způsobem. Video na internetu spustilo diskuzi

Podle některých jde o normální jev, podle jiných o ďábla

Druhá skupina se přiklání k možnosti, že video bylo digitálně upraveno, možná pomocí speciálních efektů nebo střihu, aby Connorovo balancování na zábradlí vypadalo reálněji. Poslední skupina se domnívá, že Connorovo jednání je typickým příkladem dětské zvídavosti a lezeckých schopností, které mohou být pro dospělé překvapivé, ale jsou běžné.

Toto znepokojující video z dětského pokoje vyvolalo širokou diskusi a emocionální reakce. Je tedy otázkou, jestli jde o opravdovou paranormální aktivitu, nebo je to jen důsledek počítačové úpravy. Nejedná se o jediné video malého dítěte, které je obtížné vysvětlit. Nedávno jsme čtenářům deníku SvětKreativity přiblížili příběh manželů, kterým doktoři natočili neuvěřitelný a nevysvětlitelný ultrazvuk.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*