Kamera zachytila zlodějku, která kradla nevídaně drzým způsobem. Video na internetu spustilo diskuzi

Fotografie: ŠJů (cs:ŠJů) / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Šikovná zlodějka si počíná velmi hbitě. Kamera zachytila, jak si za necelou minutu nacpe pod šaty hned několik druhů potravin, včetně velké sklenice s kávou.

Deník Webniusy upozornil na případ krádeže, jenž se stal v menším obchodě s potravinami. Kamera tu zachytila jednu opravdu velmi šikovnou zlodějku. Během chvilky totiž pod jejími upnutými šaty zmizelo několik balíčků s potravinami. Obchod poté záběry zveřejnil, aby všichni viděli, co je tato dáma zač.

Zaměstnanci odhalili zlodějku až z kamerových záznamů

Bezpečnostní kamery v menším obchodě s potravinami v ruském Krasnodaru zachytily akci jedné velmi šikovné zlodějky. Ani zaměstnanci by si ničeho nevšimli, kdyby nebylo kamerových záznamů. Mladá žena má totiž opravdu vychytanou techniku. Její hbitost a rychlost napovídá, že něco takového rozhodně nedělá poprvé. Podívejte se ve videu níže, co všechno si zvládla nacpat pod upnuté šaty.

Na záznamu je vidět, jak žena přistupuje k regálům se zbožím. Do ruky vždy vezme jednu nebo dvě věci, pak si rychle vyhrne obepnuté šaty a zboží za nimi rychle zmizí. Něco končí v podprsence, něco za kalhotkami. Zajímavé je, že na první pohled není vůbec vidět, že si pod šaty strčila sklenici s kávou, dva balíčky s kulatým salámem, mýdlo a ještě další dvě věci.

Samoobslužné pokladny čelí zákeřnému triku zlodějů. Před touto fintou s banány policie varuje

S mužem na záznamu jsou sehraná dvojka

Dobře si také všimněte muže, který se na záběrech rovněž pohybuje. Je patrné, že tohle je sehraná dvojka. Muž se tváří, že k ženě vůbec nepatří, ale v podstatě jí dělá křoví. Sám se pak na konci záběru zastaví, než se odebere k pokladně, a zdá se, že i on si strká něco pod oblečení. Záběry této povedené dvojice byly zveřejněny na webu 24Krasnodar.

„Žádám veřejnost, aby odhalila tyto podlidi. Pro to, co jsme viděli, nejsou žádná slova, je to jen škoda, zdraví lidé, ale proč pracovat, raději schováme klobásu a mýdlo do spodních kalhotek,“ napsali k záběrům zaměstnanci obchodu. Podrobnosti o tom, zda byla dvojice vypátrána a potrestána, však nejsou uvedeny. Na SvětěKreativity se můžete podívat na ještě horší zlodějinu. Kamera zachytila, jak dvě ženy kradou výzdobu hrobu.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*