Dvě ženy jdou k hrobu a myslí si, že se nikdo nedívá. Kamera zachytí jejich nechutné chování

hrob na hřbitově
Fotografie: Freepik

Hřbitovy jsou místem odpočinku, kde se blízcí loučí, vzpomínají a také čas od času zkrášlují hroby zesnulých. Bohužel, i na těchto posvátných místech se můžete setkat s vandalismem.

Většina z nás nechává na hrobech upomínkové předměty pro někoho blízkého. Tím si připomínáme lidi, které jsme milovali, a uctíváme jejich památku. Bohužel, jeden ze zločinů, k nimž běžně dochází, je krádež právě těchto předmětů. Tento šokující incident se stal v New London v Ohiu na hřbitově Grove Street, konkrétně v roce 2017.

Krádeže na hrobech místního hřbitova

Jedna žena si všimla, že některý ze vzpomínkových předmětů, jež byly na hrobech jejích příbuzných, náhle zmizel. Nechala věci na hrobech svých rodičů, prarodičů a praprarodičů. Dokonce položila na hrob svého otce květináč, který mu dala na Den otců v roce 1977. Zdůraznila, jak moc ji tato krádež rozčílila, jelikož takový předmět je penězi nenahraditelný.

Sledovacích zařízení si rozhodně nevšimly

Do zločinů byli zapojeni dva podezřelí a zdálo se, že si nevšimli sledovacího zařízení na hřbitově. Šokující bylo, že se jednalo o dvě starší ženy. Vydaly se na obchůzku a hledaly po hřbitově vhodné předměty, které si vezmou. Poté zastavily u několika hrobů, odstranily z nich věci a umístily je do auta. Ty dvě si rozhodně nemyslely, že budou někdy dopadeny.

Zlodějky byly dopadeny a obviněny z trestného činu

Odcizené předměty byly různé povahy, od drobností až po poměrně velké věci. Některé z nich byly dokonce zajištěny velmi těžkými cihlami, ale to zlodějkám nezabránilo je vzít. Záběry poskytly všechny důkazy, které policie potřebovala. Ženy byly následně identifikovány a obviněny. Všichni ve městě byli v naprostém šoku, když zjistili, o jaké osoby se jedná. Obzvláště v případě jedné z žen, která byla státní úřednicí ze sousedního města, a byla tedy po okolí velice známá.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]