Zdánlivě obyčejná fotka z večírku znepokojila celý internet. Z mrazivého detailu vám naskočí husí kůže

Fotografie: Depositphotos

Podívejte se na fotografii, kterou si pořídila parta kamarádek na večírku. Při bližším pohledu zjistíte, že tady je něco hodně špatně.

Obyčejná fotografie z večírku způsobila na internetu pozdvižení. Jak uvedl deník Newly, lidé se nedokáží shodnout, v čem je problém. Při bližším průzkumu totiž fotografie působí opravdu děsivě a nikdo zatím nedokázal přijít s uspokojivým vysvětlením. Dobře si ji prohlédněte. Dokážete přijít na to, jak se něco takového mohlo stát?

Při bližším pohledu vidíte, že tu něco chybí

Dobře si prohlédněte tuto fotografii, jež vzbudila velký rozruch na sociálních sítích. Na první pohled na ní není nic zase tak zajímavého. Vypadá to, že si skupina mladých žen jen nechala udělat společnou fotografii jako upomínku na jejich setkání. Když se však podíváte na obrázek pozorněji, zjistíte, že tady něco nesedí.

Na pohovce vedle sebe sedí pět dívek, když se však podíváte na jejich nohy, zjistíte, že jsou tu jen čtyři páry. Zdá se, že dívka sedící uprostřed jednoduše nemá nohy. Ale možná spíše chybí druhé dívce zleva? Tento optický klam zaujal mnoho diskutujících, když se fotografie objevila na sociální síti Reddit. Byla široce sdílená, ale dosud se nepodařilo najít jednoznačné vysvětlení.

Find the middle girls legs😳
byu/jr0d7771 inpics

Matka dvojčat zaslechla hluk v dětském pokoji. Skrz chůvičku viděla, jak dcera dělá stojku

Možných řešení je nejspíš více

Zdá se, že to není prostřední dívka, které chybí nohy. Někteří diskutující si myslí, že nohy druhé dívky zleva jsou schované za nohama té první. „Vlastně si myslím, že první dívka má nohy přehozené přes nohy druhé dívky,“ citoval jeden z komentářů deník The Sun. A možná to není vůbec špatná úvaha, protože obě dívky mají na sobě černé kalhoty, a tak mohla vzniknout iluze jen jednoho páru nohou.

Někteří však přišli i s jinými nápady. Možná, že některá z dívek nohy opravdu nemá, nebo někdo fotografii šikovně upravil. Co si o tom myslíte vy? Poznáte, v čem spočívá tato optická iluze? Pokud vás takové optické iluze baví, na SvětěKreativity se můžete pokusit rozluštit jinou záhadu. Optická iluze plná sov vám zamotá hlavu.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]