Žena porodila dvojčata, která měla rozdílnou barvu pleti. O 7 let později rodiče čekalo při dalším porodu ještě větší překvapení

Fotografie: Depositphotos

Některé věci v životě jsou velmi nečekané a dokážou překvapit nejednoho člověka. Této mamince se narodila dvojčata, ale to, co nečekala, byla barva jejich pleti, která byla rozdílná.

V životě je velmi obdivuhodné, co dokáže příroda nebo jak pracuje lidské tělo. I přes to, že si na životě můžete najít mnoho věcí, které vám připadají fantastické, stále se může najít něco, co vás překvapí a o čem jste netušili, že je vůbec možné. Podobně na tom byli i rodiče malých dvojčat, kteří byli překvapení ihned po jejich porodu.

Ihned po porodu přišlo velké překvapení

Alison Spooner a Dean Durrant jsou klasický pár, který spolu začal chodit a o něco později se rozhodli, že založí rodinu. Jediná netradiční věc, které si všimne každý hned na první pohled, je jejich rozdílný vzhled a barva pleti. Alison zdědila po své matce zrzavé vlasy, světlou pleť a modré oči. Její přítel je však pravým opakem. Protože je jeho původ indický, má tmavou pleť, hnědé vlasy a hnědé oči.

Fotografie: Pexels

V momentě, kdy se dozvěděli, že čekají dvojčata, byli velmi nadšení a na příchod svých potomků se moc těšili. Často se také bavili o tom, jak asi budou vypadat jejich děti, a mysleli si, že každé dítě zdědí určitou část vzhledu po svých rodičích. V roce 2001 Alison porodila dvojčata a byly to holčičky. Pohlaví jejich potomků však nebylo jediné překvapení, které je čekalo.

Rozdílná barva pleti

Holčičky dostaly jména Laura a Hayleigh a jejich vzhled byl velmi odlišný. Laura má po své mamince světlou pleť, modré oči a zrzavé vlasy, ale její sestra se spíše podobá otci. Podle všeho to není poprvé, co se nějaké ženě narodila dvojčata, která byla natolik odlišná vzhledem. Tento případ však není příliš častý, a proto je většina lidí vždy překvapena. Rozdílný vzhled dívek zaujal mnoho lidí, a tak se v dospívání museli Laura, Hayleigh i jejich rodiče potýkat s podivnými otázkami.

Alison čekala po 7 letech znovu dvojčata

Po dalších 7 letech Alison oznámila své rodině novinku, že je opět těhotná. Osud jim přinesl velké štěstí a Alison u lékaře zjistila, že čeká znovu dvojčata. Všichni tedy netrpělivě očekávali, zda se bude opakovat to samé, jako u Laury a Hayleigh. Alison musela porodit mnohem dříve, než bylo v plánu, a proto ihned po porodu musela být dvojčata odvezena na jednotku intenzivní péče, protože měla dýchací potíže.

Fotografie: Pexels

Alison a její manžel Dean se tedy nestihli na své potomky ani podívat a jediné, v co doufali, bylo, že budou opět v pořádku. Znovu se jim narodily dvě holčičky a naštěstí vše dobře dopadlo. Jakmile Alison a Dean své dcery uviděli, nemohli tomu uvěřit. Opět totiž byla každá úplně jiná. Leah je celá po mamince a Miya je po tatínkovi.

Další překvapení po narození dvojčat

Jejich tatínek Dean prozradil, že je velmi ohromen stejně jako ostatní a stále nechápe, jak je možné, že se jim opět narodila dvojčata s rozdílným vzhledem. S výchovou a péčí o Leah a Miyu pomáhá Laura a Hayleigh. Ty prozradily, že i přes to, že mezi sebou mají se sestrou vzhledové rozdíly, v chování jsou si velmi podobné. Jako příklad Hayleigh uvedla, že si umí navzájem dokončovat věty a občas něco řeknou ve stejnou chvíli.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]