Vysmála se cizí matce za to, že v obchodě rozmazluje své dítě s Downovým syndromem. Ta jí udělila životní lekci

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé bezdůvodně rozmazlují své děti a jiným rodičům se to nelíbí. Tato maminka však měla pádný důvod, proč svou holčičku rozmazlovat, ale jiné ženě se to nelíbilo.

I když jsou v dnešní době lidé velmi bezohlední, jakmile si všimnou něčeho špatného, co se jim zrovna nelíbí, začnou dělat scény klidně před mnoha dalšími lidmi. Naštěstí existuje i velké množství těch, kteří si uvědomují, že odsuzovat druhé, aniž by znali celou situaci, se nedělá a nevyplácí. Tato žena si ale myslela své a bezhlavě se pustila do jedné maminky, která zrovna nakupovala v obchodě.

Lidé by se měli starat hlavně sami o sebe

Je zcela jasné, že lidé by si měli pomáhat a nebát se říct si o pomoc, pokud ji zrovna potřebují. Stejně tak by ale mělo pro všechny platit to, že pokud někdo nějak vychovává své děti a nijak tím neubližuje ostatním, měli by se lidé starat primárně o sebe a neříkat nikomu, jak se má chovat nebo vychovávat své děti.

Cizí žena v obchodě začala radit jedné mamince

Nakupování s dětmi je trochu hektické, a to hlavně v případě, že už jsou děti trochu větší, umí samy chodit a rodiče je musí neustále hlídat. Tato maminka ale měla svou holčičku uvázanou v šátku a nosila ji, i když už měla věk na to, aby mohla chodit sama. Jedna z dalších nakupujících si ale této situace všimla a začala mamince říkat, jak svou dceru rozmazluje a že by už dávno měla chodit sama.

Maminka na jednání cizí ženy příliš nereagovala a místo toho políbila svou spící dceru na čelo, nechala ji v klidu spát v šátku a dál pokračovala v nakupování. I přes snahu ignorovat cizí ženu, neustále myslela na to, jak někdo může hodnotit její situaci a říkat jí, jak by měla své děti vychovávat. Doma si tedy sedla k sociálním sítím a napsala dlouhý dopis pro cizí ženu.

Fotografie: Pexels

Dopis pro neznámou

I když maminka nevěděla, jestli si neznámá žena tento dopis přečte, chtěla, aby alespoň ostatní lidé věděli, že odsuzovat cizí lidi se nemá, protože neznáme jejich životní příběhy. Na sociální sítě proto napsala dlouhý a otevřený dopis v němž stálo, že už několikrát slyšela o tom, jak rozmazluje své dítě, ale ostatní stále netuší, proč to dělá.

Nikdo netušil, že malá holčička se narodila s Downovým syndromem a byla odložena do sirotčince. Zde mohla plakat, jak chtěla, ale nikdo ihned nepřiběhl. Časem se tedy holčička naučila, že plakat nemá cenu, protože nikdo nepřijde. Celkem 10 měsíců byla sama v kovové postýlce a nikdo o ní nejevil zájem. Jednoho dne však Kelly přišla do sirotčince, holčičku si pomazlila a rozhodla se, že ji adoptuje.

Rozmazlování malé holčičky mělo své důvody

Jakmile mladá maminka dítě adoptovala, ihned jej začala rozmazlovat a díky tomu, že jej nosí v šátku a má jej neustále na svém těle, tak malé dítě moc dobře ví, že je v bezpečí a u mámy. Dále v dopisu napsala, že holčička se naučila po ránu opět plakat, protože už ví, že tím přivolá maminku a někdo se o ní postará. Večer chodí holčičku uspávat maminka nebo tatínek a už se nemusí sama ukolébat ke spánku tím, že nepřetržitě brečí, dokud se nevysílí.

Maminka i tatínek, který dítě adoptovali, si dali za cíl, že budou holčičku rozmazlovat do doby, dokud budou moci a také do chvíle, dokud dítě nepřestane být úzkostlivé. Jednoduše chtějí, aby se holčička opět cítila tak, že má rodiče, kteří navždy zůstanou s ní a už nebude nikdy sama.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*