Matka vyfotila svého 4měsíčního syna a fotografii zveřejnila. Když ji zahlédl doktor, spustil poplach

Fotografie: Depositphotos

Děti jsou roztomilá stvoření a rodiče to moc dobře ví. Právě proto má většina rodičů galerii v telefonu plnou fotografií svého potomka. Tato maminka si ale na jedné fotce všimla něčeho zvláštního.

Ať už máte doma dítě, domácího mazlíčka nebo něco, co vám přijde velmi roztomilé, pravděpodobně si pořizujete hodně fotografií toho, co vám je hodně blízké. Rodiče většinou fotí své děti a poté mají velké množství fotek. Tuto maminku ale zaujala hlavně jedna fotka, kde si na svém synkovi všimla zvláštní věci, která ji nakonec velmi vyfotila.

Maminka fotí často svého syna

Maminka jménem Josie Rock (41) fotí velice často svého syna Ashera (4 měsíce) a díky tomu bude mít později hodně vzpomínek na to, jak její dítě vyrůstalo. Malé děti by rodiče měli fotit výhradně bez blesku, ale Josie se jednoho dne stal omyl a vyfotila Ashera s bleskem. Když se později na fotografii podívala, byla trochu v šoku, ale nebyla si jistá tím, co vidí.

Josie se velmi vyděsila

Jakmile začala fotku s bleskem zkoumat, trochu ji vyděsilo, že Asherova zornička není černá, ale bílá. Nejprve si myslela, že je to způsobeno bleskem, ale později fotografii ukázala kolegům v nemocnici. Josie pracuje jako porodní sestra, a proto moc dobře věděla, že podobný nález může znamenat špatnou zprávu. Bílá zornička v oku dítěte může poukazovat na rakovinu.

Matka začínala být zoufalá

Kolegové z práce od Josie mamince řekli, aby si z toho nic nedělala, že to určitě nic neznamená. Josie ale svého syna začala fotit ještě více a stále viděla bílou zorničku. I přes uklidňování od kolegů se nakonec rozhodla vzít Ashera k lékaři. Josie mu ukázala fotografii a lékař potvrdil, že se opravdu může jednat o rakovinu. Následně u malého chlapce udělal všechna potřebná vyšetření.

Fotografie: Pexels

Rakovina u malého chlapce

Později lékař potvrdil, že má Asher opravdu rakovinu a musela u něj být zahájena složitá léčba. I přes veškerou snahu lékařů se nepodařilo Asherovo oko zachránit a na jedno oko zůstal slepý. Jeho rodiče se snaží příběh malého chlapce šířit dál, aby se o této nemoci dozvědělo co nejvíce lidí. I když Josie uklidňovali její kolegové, je veliké štěstí, že na ně nedala, a nakonec zašla s Asherem k lékaři.

Zdroj: Western Journal

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]