Divoký syn dělal v obchodě scény. Reakce zákaznice nenechala matku klidnou. Celý obchod tleskal této větě

Žena na nákupu
Fotografie: Pexels

Někteří lidé by si raději měli hledět svého, než komentovat dění okolo nich. Své o tom rozhodně ví mladá maminka, která se musela vydat se svým synem do obchodu a nevyhnula se nepříjemné paní.

Občas se situace natolik zkomplikuje, že se musíme uchýlit k věcem, které pro nás nejsou zcela obvyklé. Do takové situace se dostala maminka 5letého chlapečka. Vzhledem k tomu, že se již několikátý den za sebou zdržela v práci, musela se uchýlit k jednání, které pro ni nebylo obvyklé. Při příchodu domů totiž zjistila, že mají se synem prázdnou ledničku a tak neměla na výběr.

Chlapečka neměl kdo hlídat, musela jít s ním

Situace byla ještě mnohem komplikovanější vzhledem k tomu, že se jednalo o pozdní večerní hodinu. Zajištěné hlídání pro chlapce již nebylo, maminka tedy neměla na výběr a musela se do krámu vydat i s ním. Nejen pro ni, ale i pro hocha byl celý den náročný a tak nákup v 10 hodin večer nebyl příjemný ani pro jednoho z nich. Vzhledem k tomu, že byl chlapeček opravdu unaven, maminku neposlouchal.

A co víc, naopak dělal naschvály a upozorňoval na sebe okolí. Chování, které je pro unavené dítě typická, ale za které se mnohé maminky stydí. V očích okolí to totiž vypadá, že je jejich potomek rozmazlený a maminka na jeho výchovu nestačí. Mnohdy je na vině ale právě pouze únava, nebo velké množství podnětů, které jsou pro dětský mozek náročné zpracovat. Bohužel ne vždy se člověk setká s tolerantním a taktním okolím.

Nemohla si pomoci a situaci musela okomentovat

A právě k tomu došlo ve frontě při čekání na odbavení na pokladně. Skládání zboží na pás není nijak zábavná aktivita, a proto není divu, že chlapečka čekání nebavilo. Nejen, že chtěl z vozíku, v jednu chvíli začal mamince vyhazovat nákup ven. Situace si všimla žena, která stála ve frontě za nimi a neodpustila si poznámku směrem k mamince o tom, že nevychovaní spratci by v tuto dobu již měli spát.

rakev pohřeb

Lakomý manžel chtěl být pohřben s celým svým majetkem. Pomsta chytré vdovy ale vzala za své

Dítě se směje
Fotografie: Pexels

Nejprve chtěla nepříjemnou poznámku přejít, poté se ale rozhodla, že nikoho nenechá urážet svoje vlastní dítě, Podívala se na dámu, která na sobě měla minisukni, vysoké podpatky, velké množství make-upu a velmi výraznou rtěnku. Naštvaná maminka se neubránila a s přímým pohledem paní do očí jí odvětila, že prostitutky už by v tuto dobu měly být dávno v práci. Poté se dál věnovala svému nákupu a synovi.

Zdroj: Planeta PL

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]