Matka našla nechutný vzkaz v synově krabičce na jídlo. Zaměstnankyně školky byla okamžitě propuštěna

Fotografie: iStock

Matka malého chlapce požádala učitelku o laskavost. Když si poté od ní přečetla nevybíravý vzkaz, začala ihned jednat.

Každý rodič by si určitě přál, aby se o jeho dítě ve školce staraly učitelky, jež jsou empatické a děti spíše povzbuzují, než aby je ponižovaly. Bohužel, ne ve všech zařízeních péče o děti tomu tak je. Přesvědčila se o tom i jedna maminka, kterou vzkaz paní učitelky opravdu nenechal klidnou. Nakonec jí bylo dáno za pravdu a učitelka byla vyhozena.

Syn má problémy s jídlem

Francesca Easdonová žije v Texasu a vychovává pětiletého Kylera. Ten již několik let navštěvuje místní školku. Do osudného dne měla maminka pocit, že je vše v naprostém pořádku, ve školce nikdy nenastal sebemenší problém, který by musela řešit. Až do dne, kdy poslala učitelce vzkaz s žádostí o laskavost.

Její syn Kyler je velmi vybíravý v jídle a maminka se netají tím, že se snaží změnit jeho stravovací návyky. Jejím cílem je, aby syn postupně zařazoval do jídelníčku zdravější potraviny. Protože ví, že to pro něj není jednoduché, rozhodla se, že mu pošle povzbudivý vzkaz, který mu paní učitelka přečte, až budou děti obědvat. Netušila však, co bude následovat.

Fotografie: Freepik

Chtěla, aby měl syn pěkný den

Přibalila tedy do jeho svačinového boxu papír s žádostí, aby ho paní učitelka Kylerovi před obědem přečetla. Ten zněl: „Prosím, řekněte Kylerovi, že ho jeho maminka miluje a moc na něj myslí. Děkuji.“ Jako rodič si představujete, že paní učitelka chlapci s úsměvem řekne, co mu maminka vzkazuje, a vaše dítě to během dne povzbudí.

Když se však Kyler odpoledne vrátil ze školky a Francesca se chystala umýt jeho svačinovou krabičku, našla v ní svůj vzkaz. Bylo pod něj připsáno: „Ne! Nasaďte mu dietu a běžte pryč!“ Francesca na vzkaz nevěřícně koukala několik minut. Nedokázala pochopit, proč ji někdo takto nevybíravým způsobem informuje. Byla ráda, že Kyler ještě neumí číst.

Učitelku nakonec propustili

Matka situaci nechtěla nechat vyšumět do ztracena a ihned si sjednala schůzku s ředitelkou zařízení. Bylo jí přislíbeno, že se celý incident vyšetří. Přesto měla pocit, že paní ředitelka není nijak zaskočená a neprojevila sebemenší lítost nad tím, co se stalo. Učitelka, která poznámku na vzkaz připsala, byla nakonec skutečně propuštěna.

Fotografie: Freepik

Když se vedení školky na celou situaci dotazovala média, mluvčí školky označila jednání této učitelky za naprosto ostudné. Vyhodili ji prý okamžitě, jak se k nim vzkaz dostal. Francescu to přesto nepřesvědčilo o tom, že chce syna ve školce nechat. Lidé, kteří se o něj starají, prý přišli o její důvěru. Ostatní rodiče na sociálních sítích před touto školkou varuje.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*