Viděla záhadný vzkaz na svém autě a čekala to nejhorší. Jeho obsah ji dohnal k slzám

Fotografie: Thomas doerfer / Creative Commons / Attribution 2.0

Mladá maminka měla plné ruce práce se třemi malými dětmi. Jedno z nich hodně plakalo, a tak když našla za klikou auta zastrčený vzkaz, myslela, že půjde o stížnost.

Každá máma ví, že starost o malé děti je někdy opravdu náročná. I při sebelepší snaze nejde vždy všechno podle našich představ. Děti dokážou být často nevrlé, vzteklé a uplakané. Obzvláště scény, které umí někdy předvést na veřejnosti, jsou pro každou maminku noční můrou. Tato žena také neměla zrovna svůj nejlepší den.

Její nejmladší syn plakal kvůli ekzému

Jako každé ráno bylo potřeba naložit všechny tři děti do auta a odvézt nejstarší dceru do školy. Její devítiměsíční syn však nebyl zrovna v nejlepším rozpoložení. Trápil ho ekzém, a tak většinu cesty ke škole proplakal. Maminka by si moc přála ho pochovat, ale jednoduše se potřebovala do školy dostat včas.

Když vystupovala z auta, pláč synka se rozléhal na všechny strany. Rychle tedy vzala dceru a spěchala s ní ke vchodu do školy. Tam se s ní rozloučila a vracela se rychle zpět k autu. Malý stále plakal, zatímco tříletý syn trpělivě čekal a koukal z okna. Když přišla ke dveřím auta, všimla si, že za klikou je zasunutý složený papír. Hned ji napadlo, že to nebude nic milého.

Vzkaz ve dveřích auta ji rozplakal

Představovala si, jak jí některý z rodičů píše, že by si měla uklidnit své dítě, protože svým křikem obtěžuje ostatní. Když však dopis otevřela, čekalo ji něco úplně jiného. V dopise stálo: „Máte úžasné děti! Děkuji, že jste mě rozesmála z auta. Je to zpráva od maminky mamince. Pamatujte, že odvádíte skvělou práci! Sarah X.“

Žena se po přečtení tohoto milého dopisu rozplakala. Tekly jí slzy, protože zrovna něco takového potřebovala, aby se jí zlepšil den. Byla to úleva. Někdo jiný dokáže pochopit, že to někdy skutečně není jednoduché. Před syny ale musela slzy skrýt, aby se o ni nebáli. Tuto milou zprávu si však nenechala pro sebe a podělila se o ni na svém Facebooku.

Obě maminky se nakonec přes Facebook zkontaktovaly

Připsala také vzkaz pro neznámou maminku: „Od matky k matce. Moc děkuji za tuto úžasnou zprávu, kterou jsem dnes ráno našla. Upřímně, nikdy jsem nečekala, že se mi tohle stane. Jedno jednoduché gesto mi zabránilo, abych byla celý den smutná!“ Poté, co se příspěvek šířil internetem, se obě ženy zkontaktovaly.

Fotografie: Freepik

Lidé v příspěvcích chválili počínání neznámé ženy, která nelitovala času, aby napsala milý vzkaz, a povzbudila tak jinou maminku, jež byla evidentně v napjaté a stresující situaci. Shodovali se, že většina lidí taková gesta nedělá – a je to škoda. Jeden z komentujících dokonce vymyslel heslo, které se ujalo: „Nebuď negativní, buď Sarah.“

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*