Chůva si myslela, že se nikdo nedívá. Máma ale tajně nahrávala, co s dcerou dělala

Fotografie: Adam Jones / Creative Commons / Attribution 2.0

Mnoho lidí si pro své děti hledá chůvu. Dělají to hlavně z toho důvodu, že musí chodit do práce a dítě jim nemá kdo hlídat. Tato maminka si chůvou nebyla jistá – a poté ji při něčem nachytala.

Když si lidé chtějí najmout chůvu, většinou se nestíhají nebo nezvládají starat o své děti sami. Péče o děti je něco jako 24 hodin v práci, ve které je rodič několik let v kuse. Občas je tedy potřeba pomoc s hlídáním od příbuzných nebo od známých, ale pokud ani oni zrovna nemohou, je vhodné najít si chůvu.

Najít vhodnou chůvu není jednoduché

Pokud se už rozhodnete pro to, že si najmete chůvu, určitě se vyplatí vyhledat někoho, koho dobře znáte nebo na něj máte alespoň dobré ohlasy. V případě, že nikoho takového neznáte, pozvěte si chůvu k sobě domů, představte se jí a seznamte ji i s dětmi. Zkuste sledovat, jak se bude chovat k vašim dětem a zda vám bude tato osoba příjemná. Myslete na to, že jí svěříte život svého dítěte a bude s ním trávit hodně času. Tato žena si najala chůvu, ale když jednoho dne slyšela, jak si hraje s dcerou, hodně se divila.

Matka si najala sympatickou chůvu

„Byla jsem se svou dcerou Nikolou už několik let doma a občas jsem potřebovala i čas na sebe. Našli jsme proto s manželem chůvu, která nám přišla velmi sympatická a hned od první chvíle si s naší dcerou hodně rozuměla. Zpočátku jsem s nimi trávila čas ve spodním patře v domě, kde si chůva s mou dcerou hrála. A vše se zdálo být v pořádku,“ vypráví maminka malé Nikoly.

„Když už jsem si myslela, že si spolu hezky hrají a dcera se po mně nebude shánět, začala jsem chodit nahoru do pracovny, abych mohla pracovat. Díky tomu jsem měla mnohem více času na sebe a nemusela jsem všechen čas trávit u dcery, jelikož mi přišlo, že je v dobrých rukou a je spokojená,“ sdělila maminka Nikoly.

Jednoho dne tajně poslouchala chůvu

„Jednoho dne jsem ze spodního patra slyšela podivné zvuky, ale stále bylo slyšet, že si chůva s mojí dcerkou hraje. Když jsem šla potichu dolů ze schodů, uslyšela jsem písničky ze známých pohádek, které chůva zpívala mé dceři. Ta byla úplně nadšená a s rozzářenýma očima chůvu sledovala a smála se,“ sdělila s nadšením matka.

@nickiunplugged @delaneyreneemusic so happy you’re in our world 🧜‍♀️ #disney #singer #mom #babysitter #thevoice ♬ original sound – Nicki Marie

„Její hlas zněl totožně s originálními písničkami, nemohla jsem uvěřit, že tak krásně zpívá. Chůvu jsem si tajně nahrála a pak se jí zeptala, zda mohu video dát na internet. Ona souhlasila a byla ráda za mou pochvalu za krásný zpěv. Přála bych všem rodičům, aby měli stejnou chůvu, jako mám já,“ zakončila své vyprávění matka Nikoly. Je velmi vděčná za chůvu, která se stará o její dceru.

Zdroj: Independent

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*