Poloha při spánku může odhalit skryté vlastnosti osobnosti, o kterých ani nemusíte vědět

Fotografie: Fotolia

Poloha při spánku může odhalit nečekané souvislosti. Je to opravdu jednoduché. Prohlédněte si obrázek níže a vyberte jednu pozici, ve které spíte nejčastěji. Poté si přečtěte popis, který je jí přiřazen. Zjistíte tak o sobě zajímavé informace, které byste jinak nevěděli.

Existuje 6 základních pozic při spánku, podle kterých se lze řídit.

Fotografie: Fotolia

Obrázek číslo 1

Nemůžete usnout, aniž byste si spojili kolena a leželi na boku? Znamená to, že jste klidný a vyrovnaný člověk. Nejste urážlivý typ, ale příliš se nestaráte o budoucnost a netrápíte se tím, co přijde. Usmíváte se, i když vám není zrovna nejlíp, a snadno se přizpůsobujete všem změnám, které přichází do vašeho života.

Fotografie: Freepik

Obrázek číslo 2

Lidé spící nejčastěji v poloze plodu potřebují jistotu, porozumění a soucit. Tímto usínáním se pravděpodobně pokoušíte odpojit od svých problémů a hledáte během spánku mateřskou náruč, klid a pokoj. Máte v sobě ukrytý velký umělecký potenciál, ale je potřeba, aby vám někdo dodal sebevědomí, že na to máte.

Obrázek číslo 3

Pokud spíte na břiše s rukama a nohama roztaženýma, máte vlastnosti vůdce. Jste impulzivní a snadno přebíráte iniciativu, a to jak v osobním, tak v profesním životě.

Máte vždy předem všechno naplánováno a rozhodně nefandíte žádným překvapením. Vaše vytrvalost a smysl pro zodpovědnost vám pomohou dosáhnout velkého úspěchu.

Obrázek číslo 4

Pokud spíte na zádech, jste s největší pravděpodobností pozitivní člověk, který miluje život. Rádi jste středem pozornosti a milujete dobrou společnost. Pracujete tvrdohlavě a vytrvale, přemýšlíte velmi racionálně a rozvážně a nebojíte se lidem říct pravdu do očí. Lidé, kteří spí v této poloze, bývají velmi silné osobnosti.

Fotografie: Freepik

Obrázek číslo 5

Pokud spíte jako voják v pozoru, pak jste s největší pravděpodobností osobou, která zná velmi dobře své životní cíle a je odhodlána jich dosáhnout. Můžete být někdy až příliš přísní, pedantští a nároční, ale nejdůležitější je, že jste skutečně sami sebou.

Obrázek číslo 6

Lidé spící na břiše s mírně zvednutou nohou jsou nepředvídatelní a dobrodružní. Býváte velmi náladoví, což na vás vaši blízcí nemají zrovna rádi. Často je pro vás těžké se rozhodnout a udělat volbu, u které také vytrváte. Ve svém soukromém a pracovním životě si nejvíce ceníte přesnosti a dochvilnosti.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]