Měsíc narození u žen ovlivňuje charakterové rysy. Některé patří mezi náročnější na soužití

Fotografie: Freepik

Možná už jste si sami všimli, že lidé narození ve stejném měsíci mají podobné povahové vlastnosti. U žen jsou tyto typické charakterové rysy ještě mnohem patrnější.

Leden

Lednové dívky jsou neuvěřitelně ambiciózní, ale často také velmi vážné nebo konzervativní. Mohou být dost kritické, ale nerady mluví o svých pocitech. Připouštějí si k tělu pouze lidi jejich intelektuální úrovně a podobných názorů.

Únor

V únoru se rodí romantické povahy, s nimiž se musí jednat mimořádně opatrně. Ne každý jim bude rozumět kvůli neustálým změnám nálad. Jsou přirozeně nadané schopností abstraktního myšlení.

Fotografie: Freepik

Březen

V březnu se rodí dívky s mimořádným charisma a šarmem. Jedná se o věrné a oddané povahy, které se velmi obtížně zamilovávají. Mohou být rozkošné a roztomilé, ale pokud se jim něco nelíbí, umí vám to dát pořádně rychle najevo.

Duben

V dubnu se zpravidla rodí dívky, které mohou snadno navázat vztahy s téměř jakoukoli osobou a jsou obdařeny kvalitami diplomata. Je pravda, že většina z nich se neubrání žárlivosti, takže musíte velmi obezřetně zacházet s jejich důvěrou.

Květen

Je měsícem žen, v jejichž povaze je stálost a dodržování zásad. Jsou velmi atraktivní, což se však často kombinuje s obtížnou povahou, a ne každý muž s nimi dokáže dlouhodobě vycházet.

Červen

Červnové ženy jsou zvědavé, společenské, kreativní a mimořádně atraktivní. Problém je v tom, že nejprve mluví a až potom myslí. Raději by však řekli pravdu, než aby byly jakkoliv neupřímné.

Červenec

Dívky, které mají štěstí, že se narodily uprostřed léta, jsou upřímné, krásné, tajemné a velmi chytré. Nemají rády konflikty a jsou ke každému velmi upřímné. Pokud je však podvedete, ztratíte je navždy.

Fotografie: Freepik

Srpen

Dívky narozené v srpnu jsou občas velmi sobecké, ale to vynahrazuje jejich otevřené a upřímné srdce. Nemá smysl se s nimi hádat, vždy vás ubijí svými nezlomnými argumenty. Jsou obdařeny výjimečným smyslem pro humor, ale nenávidí výsměch.

Září

Je to měsíc disciplinovaných, laskavých a úžasných žen. Nikdy neodpustí zrádcům. A pokud jim ublížíte, budou se mstít. Váží si dlouhodobých vztahů a nikdy nenavazují vztahy na jednu noc.

Říjen

Říjnové dívky mají silnou povahu, skvělou inteligenci, ale jsou velmi uzavřené. Získat si cestu k jejich srdci stojí velké úsilí. Snadno totiž rozpoznají neupřímnost.

Listopad

Jedná se o ženy, které jsou o krok napřed před ostatními a snadno rozpoznají lži. Nehrajte si s nimi – je to hra s ohněm. Nikdy se neptejte na jejich názor, pokud nejste připraveni slyšet pravdu.

Prosinec

V prosinci se rodí netrpělivé, ale úspěšné mladé dámy. Mají rády zábavu a jsou obdařeny otevřeným srdcem.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]