Povahu žen pomůže odhalit měsíc narození, každý má jedinečnou energii

Fotografie: Freepik

Měsíc, v kterém jste se narodili, může ovlivnit vaši povahu. Toto zjištění platí zejména pro ženy. Podle astrologů má každý měsíc svou vlastní jedinečnou energii.

Dámy narozené v lednu, únoru a březnu

Lednové dámy rozhodně nejsou žádnými ledovými královnami. Oplývají totiž velkou obětavostí, vytrvalostí a dokážou si jít cílevědomě za svým. Tvrdá práce jim tak není cizí. Pokud narazí na překážky, snadno je překonají a jdou dál. Životní úspěchy je tudíž nemíjejí.

Fotografie: Freepik

Ženy narozené v únoru jsou pak učiněnými intelektuálkami. Mají spíše racionální uvažování nežli emotivní. Často se řídí svým šestým smyslem, dokážou dedukovat, a tak zřídka kdy narazí na problém. Nemívají to na své životní cestě lehké, ale nevzdávají se. Dámy, které se narodily v březnu, by si měly dát pozor na manipulaci zvenčí. Jsou až příliš důvěřivé.

Dámy narozené v dubnu, květnu a červnu

Dubnové ženy bývají dost impulzivní, a to jak v chování, tak i svými činy. Nerady se podřizují a mohou mít problém s autoritami. Příkazy totiž nenesou zrovna libě. Ve vztazích je častokrát potkávají mnohá překvapení.

Dámy rozené v květnu by se daly definovat jako velice trpělivé a odolné bytosti. Neholdují zrovna velkým změnám a raději si libují ve své konzervativním uvažování. Červnové ženy zase oplývají notnou dávkou energie a zvídavosti. V životě zvládají hned několik aktivit naráz. Rovněž jsou poměrně komunikativní a otevřené vůči okolí.

Fotografie: Freepik

Dámy narozené v červenci, srpnu a září

Rozené pečovatelky a melancholičky, tak by se daly popsat ženy narozené v červenci. Od přírody jsou sice optimistické, avšak občas si rády zavzpomínají na „staré časy“ a posmutní si. Riskování pro ně není to pravé. Své kroky raději zvažují. Kromě jiného milují neskonale cestování.

Srpnové dámy jsou okouzlujícími bytostmi. Rovněž bývají dost ambiciózní. Tvrdě si jdou za svými cíli a ví jasně, co chtějí. Ženy, které se narodily v září, bývají opatrné ve svém počínání. Milují praktičnost a určitý řád. Jejich slabou stránkou je zranitelnost.

Dámy narozené v říjnu, listopadu a prosinci

Ženy narozené v říjnu jsou velmi charismatické, krásné a elegantní. Nerady riskují a bývají značnými detailistkami. Listopadové dámy těžko ve svém životě hledají kompromisy. Mají velkou devízu, pokud naslouchají své intuici. Ta je může zavést na správnou cestu. A nakonec tu máme ženy, které se narodily v prosinci. Ty jsou rády obletované muži a často mívají umělecké sklony. Jejich slabší stránkou může být obcházení problémů.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]