Jaký jste typ ženy podle měsíce, ve kterém jste se narodila?

Může mít měsíc, ve kterém se člověk narodí, vliv na to, jaký potom v životě je? Zkuste si najít měsíc vašeho narození a ověřte si, zda charakteristika, pro ženy narozené v daném měsíci, sedí i na vás!

Leden

Jste výjimečně ambiciózní, konzervativní a vážná. Přesto, že máte sklony být kritická, nerada mluvíte o svých pocitech.

Únor

S únorovými ženami je třeba zacházet trpělivě. Jsou romantické, nicméně nevýhodou je jejich často se měnící nálada.

Březen

Tyto ženy vynikají svým charismatem a kouzlem. Žít s nimi je opravdu potěšením, jelikož jsou oddané a věrné.

Duben

Největší předností těchto žen je komunikace s ostatními. Pokud si věříte, zcela vám otevře svou duši. Pozor ale na její žárlivost!

Květen

Vytrvalost a věrnost svým zásadám je pro tyto ženy charakteristická. Obecně jsou velmi atraktivní a nebezpečné pro každého, kdo se do nich zamiluje.

Červen

Tyto ženy jsou nadprůměrně zvědavé, tvůrčí a komunikativní. Bohužel, často dříve mluví, než přemýšlí – ale i přesto jsou přesvědčeny, že je lepší vždy říkat pravdu do očí než za zády.

Červenec

Inteligence, krása, upřímnost a tajemno – tohle všechno se snoubí v charakteristice červencových žen a dívek. Navíc jsou zdvořilé a nesnáší konflikty.

Srpen

Úžasné ženy s velkým srdcem, se kterými je neradno se přít. Rády se smějí, ale nikdy se neposmívají. Jsou stále centrem pozornosti a vyžívají se v obdivu mužů.

Září

Dívky, které se vyznačují krásou, klidem a disciplínou. Pokud je ale zradíte, musíte se připravit na to, že vám nebude odpuštěno.

Říjen

Ženy narození v říjnu se vyznačují velkým charakterem a silnou emocionální stránkou. Jsou inteligentní a poctivě si vybírají, komu otevřou svou duši.

Listopad

Tyto dámy jsou vždy o krok napřed a snadno rozpoznají, když je chce někdo napálit. Není radno si s nimi zahrávat.

Prosinec

Ženy, které mají stále otevřená srdce. Jsou často netrpělivé, ale vždy si najdou cestu, jak z každé situace vítězně vybruslit. Díky tomu vždy dostanou to, co si zaslouží.