10 let se snažili o dítě. Když už ztráceli naději, doktor je při ultrazvukovém vyšetření doslova uzemnil. Tohle ještě neviděli

Fotografie: Cameryn Lester / Creative Commons / Attribution 3.0

Mít svého vlastního potomka je snem spousty manželských párů. Tomuto páru se to dlouhou dobu nedařilo, až přišlo něco, co bylo naprosto neuvěřitelně šokující.

Spousta partnerů se v určitém období svého vztahu rozhodne, že svou rodinu rozšíří. Většina lidí chce mít potomka přirozenou cestou, a tak se o něj začne pokoušet. Ne všechny pokusy těchto lidí však mohou být úspěšné a některým párům může početí trvat i velmi dlouho. Někomu se pak nemusí podařit vůbec a jediným řešením je adopce. Tento pár se o svého potomka snažil velmi dlouho, až nakonec přišlo něco, co nikdo z nich nemohl nikdy předpovědět.

Manželé chtěli dítě

Manželský pár, který spolu žil již dlouhá léta, se rozhodl, že by se rád rozrostl o nějakého toho potomka. Začali se tak snažit přirozenou cestou o jeho početí. To však nebylo úspěšné, a tak oba začali řešit otázku neplodnosti. Vše nakonec vyvrcholilo v to, že by museli podstoupit léčbu, aby mohli mít své vlastní děti. Nebyli si však jistí, zda se na tuto cestu chtějí vydat.

Adoptovali dvě dívky

Rozhodování manželského páru nakonec dopadlo tak, že si adoptovali dvě malé dívky. Ty společně vychovávali a dopřávali jim stejnou lásku, jako by to byly jejich biologické děti. Dcery jim opravdu přirostly k srdci a všichni společně fungovali jako šťastná rodina. Časem se však manželé stejně vrátili před stejné rozhodnutí, u kterého byli před několika lety.

Žena nakonec otěhotněla

Manželé nakonec podstoupili léčbu neplodnosti, která byla velice úspěšná. Po dlouhé době, asi po 10 letech, se dočkali. Žena otěhotněla a očekávala hned 3 potomky. Pro ženu to bylo poněkud symbolické, jelikož ona sama také pocházela z trojčat. Bohužel, když byla ve 27. týdnu těhotenství, jedno z miminek zemřelo. Porodila tedy nakonec dvojčata, která byla živá a zdravá. Ztráta třetího potomka však byla pro celou rodinu velmi bolestivá.

Po dlouhém snažení o děti vypadalo vše nadějně. Hořkosladké překvapení však nečekali ani lékaři

Přišlo veliké překvapení

O pár let později žena otěhotněla znovu. Když šla na kontrolu k lékaři, na ultrazvuku se ukázalo něco neuvěřitelného. Očekávala totiž hned 4 potomky. To byla velmi pozitivní a šokující zpráva pro oba rodiče.

Čtyřčata se naštěstí narodila živá a zdravá do šťastné a spokojené rodiny. Oba manželé jsou tedy jasným důkazem toho, že pokud lidé po něčem touží, nikdy by se neměli vzdávat. Dnes mají 8 zdravých a krásných dětí, kterým dávají veškerou svou lásku a péči.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]