Takovou situaci ve Výměně manželek Česko nezažilo. Divákům při bizarním momentu ztuhla krev v žilách

Fotografie: Depositphotos

O bizarní situace nebyla ani v této Výměně manželek nouze. Opět se řešil nepořádek a zanedbaná výchova. Třešničkou na dortu však byly řeči o sexu.

Výměna manželek byla opět výživná. Tentokrát se měnila pořádkumilovná Sarah s manželku Evou, která nic nevyhodí a poklady chodí hledat také do popelnic. Ta je pro změnu šokovaná, že její nový manžel je ve skutečnosti žena, protože Sarah s Adélou tvoří lesbický pár. Největší šok však přichází, když se Eva začne svěřovat se svým intimním životem.

Sarah je znechucená neupravenou domácností

Ve Výměně manželek se sešly opět dvě naprosto odlišné domácnosti, a tak o šokující odhalení nebyla nouze. Do nové rodiny putovala paní Eva, která doma nechala manžela Davida. Jemu přišla dělat náhradní manželku Sarah, jež žije s partnerkou Adélou. Již vstup do nové domácnosti Sarah šokoval. Chtěla, aby její partnerka více ocenila práci, kterou na mateřské dovolené odvádí, a to se jí opravdu splnilo.

V domácnosti Evy totiž nepanoval žádný příkladný pořádek. Obzvlášť překvapilo její schraňování věcí. Šetřivá Eva totiž nikdy nic nevyhodí. Lednice tak sice byla plná jídla, ale z většiny už mělo dobu použitelnosti za sebou. Potraviny navíc byly uskladněné po celém bytě, včetně ložnice a koupelny. Pořádkumilovná Sarah tak byla Evinou domácností šokovaná. Také naznačila, že malá Nelinka je zanedbaná a ve svém věku už by měla znát mnohem více věcí. Na druhé straně Eva měla podle webu Kafe problém vypořádat se s tím, že se dostala do domácnosti lesbického páru a s Áďou si příliš nerozuměla.

Nečekaně zemřela milovaná česká herečka, která nastartovala svou hvězdnou kariéru už v 18 letech

Eva se svěřila s intimnostmi, které byly Adéle nepříjemné

Kritizovala malý byt vypadající podle ní jako skladiště. Přesto jí nedělalo problém se Adéle svěřit s tím, že chodí pravidelně do popelnic vybírat zbytky. A pak se dokonce bez uzardění přizná, že kdysi s manželem navštěvovali swingers party. Vysprchovali jsme se a začali blbnout. Přítel žárlí, kdybych si teď šla někoho najít. Ale když jsme spolu a přidal by se k nám pár, tak si myslím, že by nebyl problém,“ cituje Extra Evu, jejíž řeči jsou Adéle evidentně dost nepříjemné.

Když Výměna skončila a páry se sešly mezi Osmi očima, tak rozhodně bylo o čem vyprávět a došlo i na velmi ostrá slova. Díl měl premiéru 28. 5. a diváci se u něj rozhodně nenudili. Na SvětěKreativity si také můžete přečíst příběh o sobecké manželce, která svému muži celý život tajila zásadní informaci. Dozvěděl se to až po její smrti.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*