Skandál na svatbě: Žena vtrhla na obřad a křičela, že je těhotná s ženichem. Záznam celého incidentu láme rekordy na internetu

Fotografie: Depositphotos

Svatební den by měl být tím nejvzácnějším dnem v životě každého člověka. Nevěsta a ženich by na něj měli mít jen ty nejkrásnější vzpomínky.

Ne vždy jde ve svatební den vše podle plánu. Tento příběh je toho dokonalým příkladem. Během obřadu přiběhla žena za ženichem a křičela, že je s ním těhotná. Všichni svatební hosté oněměli. Vše bylo zaznamenané a zveřejněné na webu. Video bylo sdílené na oblíbené sociální síti TikTok a zanedlouho se stalo virálním. Zabírá nevěstu a ženicha, jak na sebe hledí před oltářem.

Přišel nečekaný návštěvník

Na videu, které bylo zveřejněné na TikToku, byl ženich s nevěstou na svatebním koberci. Zdálo se, že tento moment nemůže nic poničit. Za okamžik se však na scéně objevila žena, která na všechny křičela, že je s ženichem těhotná. Zmatení hosté jen zírali. Farář v tu chvíli netušil, co má dělat. Rozhodl se však, že nejlepší bude pokračovat v obřadu a ženu ignorovat.

Fotografie: Depositphotos

Najednou vstoupila dcera nevěsty a hodila po ženě květiny. Došlo ke rvačce. Dcera křičela, aby nezvaná žena vypadla ze svatby její matky. Ostatní hosté byli velice zmatení. Nikdo nerozuměl tomu, co se před nimi právě odehrává.

Z klidného obyčejného a dojemného svatebního obřadu se z ničeho nic stala fraška. Nikdo nevěděl, jak to dopadne, a každý si přál být v tu chvíli raději někde úplně jinde.

Fotografie: Depositphotos

Nahrávání brzy skončilo

Bohužel se svět nedozví, jak tato netradiční svatba skončila. Autor videa totiž v určitém okamžiku přestal natáčet. Nebo zkrátka před umístěním videa na sociální síť záznam ustřihl v nejméně vhodný okamžik. Jedno je však zcela jisté. Na takovou svatbu určitě nikdo nezapomene do konce svého života a svatební hosté si o ní budou dlouhou dobu vyprávět.

Na TitkToku bylo toto video zhlédnuté už 9,9 milionkrát. Podívejte se na video také a udělejte si o něm svůj obrázek. Pokud máte před svatbou, se zhlédnutím možná raději počkejte, aby vás po zbytek čekání neprovázely děsivé noční můry. Takový svatební den si totiž nikdo nepřeje.

Zdroj: YouTube / Viral Tik Tok

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]