Nastěhování nového majitele domu narušil hrozivý objev na půdě. Muž ihned volal policii

Fotografie: Infrogmation of New Orleans / Creative Commons / Attribution 2.0

Nový majitel starého domu prohledával svůj dům, když na půdě našel něco, co se podobná mumifikované postavě. Svůj objev sdílel na sociálních síti.

Staré domy skrývají mnoho tajemství. Často musíte počítat s tím, že koupě nemovitosti s historií pro vás může představovat spoustu milých, ale i nemilých překvapení. Když se tento muž rozhodl koupit si dům, netušil, co na něj na půdě čeká. O svou zkušenost se podělil na sociální síti Reddit. Komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.

Tajemství z půdy

Po koupi starého domu je potřeba projít každý kout. Nejen z toho důvodu, abyste zjistili, zda si tam předchozí majitelé něco nezapomněli, ale především proto, aby byla v domě provedena pečlivá kontrola jeho funkčnosti. První kroky by vás měly zavést na půdu. Podívat se na střechu, ověřit si, v jakém stavu jsou krovy, zda do domu nezatéká a tak podobně. Takovou myšlenku měl zřejmě i tento muž.

Na půdě ho však čekalo nemilé překvapení. Všiml si něčeho, co u něj vyvolalo obavy, možná i strach. Neváhal ani vteřinu a duchapřítomně pořídil záznam na svůj mobilní telefon. O fotografii se poté podělil s ostatními uživateli internetu na sociální síti Reddit. Okamžitě se začaly hrnout ohromené komentáře.

Malá tajemná postava

Na snímku můžete vidět dráty a střešní trámy, ale jakmile zaměříte svůj zrak na blesk fotoaparátu, můžete na podlaze vidět něco, co připomíná drobnou postavu. Uživatelé Redditu byli v šoku, k videu připojili nejméně 2 000 komentářů. Spousta z nich stvoření identifikovala jako mumifikovaného gremlina, jiní si stáli za přesvědčením, že se jedná například o africkou sošku.

Muž našel vzácný poklad z 5. století, který bude vystaven v jednom z nejvýznamnějších muzeí

Dear lord…💀🩻
byu/Suspicious_County_24 infacepalm

Postava je zatím velkou záhadou. Majitel vysvětluje, že podkroví je velice stísněné, dále se nedostane. Věc tedy bude muset vyndat pomocí tyče. Dokud si ji neprohlédne zblízka, nemůže jistě říci, oč se jedná. Sám se domnívá, že by to mohla být nějaká zapomenutá dřevěná figurka. Rozhodně by to byla jedna z bezpečnějších možností.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]