Dítě se narodilo 4 roky po smrti rodičů: Vysvětlení reálného příběhu znějícího jako z jiného světa

Fotografie: Depositphotos

Pokud věříte na zázraky, možná vás zaujme tento příběh. Chlapec se narodil 4 roky po smrti svých rodičů, jež tragicky zahynuli při strašlivé autonehodě.

Každou chvíli se můžete na internetu nebo v novinách dočíst o neuvěřitelném příběhu, který se stal kdesi na světě. Zajímavé situace se dějí v podstatě dnes a denně, a přitom je stále těžké uvěřit, že se skutečně staly. Například toto dítě je takovým malým zázrakem. Narodilo se totiž 4 roky po smrti svých rodičů. Je to vůbec možné? Je. Příběh se odehrál před pár lety, ale teprve nedávnost vyšel najevo.

Příběh chlapce uchvátil celý internet

Tian Tian je jméno chlapečka, který se narodil 9. prosince 2017 v nemocnici v Guangzhou. Jeho rodiče, Shen Jie o Liu Xi, toužili založit rodinu už v roce 2013, ale příroda jim to bohužel neumožnila. Nebyla tedy jiná možnost než podstoupit umělé oplodnění. Pár daroval svůj genetický materiál klinice, když 5 dní na to došlo ke strašlivé tragédii. Mladý pár zemřel při autonehodě.

Rodičům muže i ženy se najednou hroutil svět. Přišli o své milované děti i budoucí vnouče. Zanedlouho však přišli s nápadem, který není zcela běžný. Rozhodli se, že využijí genetický materiál svých dětí, využijí služeb agentury poskytující možnost náhradního mateřství a přispějí tak k tomu, že se jejich vnouče narodí o po smrti jeho rodičů.

Z právního hlediska je to možné

Samozřejmě spoustu lidí napadlo, zdali něco takového není ošetřeno právně, zdali prarodiče vůbec mohou mít takovou možnost nakládat s genetickým materiálem svých dětí, ale jak se ukazuje, v Číně neexistuje žádný záznam, který by uváděl, že genetický materiál zesnulého nelze použít. Rodiče Shena a Liu se rozhodli, že ho za každou cenu dostanou zpět a vnuk se přece jen narodí.

Fotografie: Pixabay

V Číně je použití genetického materiálu zesnulých lidí možné, na rozdíl od najímání náhradní matky. Muselo tak být učiněno mimo zemi. Na to se ukázala jako ideální kandidátka žena z Laosu. Zdálo by se, že nyní už půjde vše hladce, ale žádná letecká společnost nechtěla převážet genetický materiál. Rodiče zesnulého si museli pronajmout drahý trajekt a embrya přemístit po vodě. Náhradní matce bylo uděleno čínské turistické vízum.

Prokázání příbuzenského vztahu

Chlapec se narodil v Číně. Nemohl však ihned žít se svými prarodiči, protože nejdříve se musel prokázat příbuzenský vztah. Zatím se prarodiče rozhodli, že chlapci neřeknou, co se jeho rodičům stalo a jaké rozhodnutí učinili, ale jednoho dne mu chtějí sdělit pravdu. Až bude schopen celou situaci pochopit. V tuto chvíli se domnívá, že jeho rodiče žijí v zahraničí.

Zdroj: Ribunnews

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]