Reakce malé dívky, která prvně spatřila svou novorozenou sestřičku, potěší u srdce

Fotografie: Depositphotos

Každé dítě prožívá příchod nového sourozence jinak. Některé děti se těší, jiné se obávají ztráty rodičovské lásky.

Holčička Adalynn z Jižní Karolíny v USA, jejíž video se objevilo na Facebooku, však v reakci na čerstvě narozenou sestřičku předčila veškerá očekávání svých rodičů. Její nadšení z miminka dojalo tisíce lidí po celém světě.

Získala novou rodinu

Adalynn žila sama se svou matkou Erin, když se ty dvě seznámily s novým manželem a tatínkem Dalem Bensonem, který se stal novou oporou jejich života. Když maminka Erin oznámila, že se svým novým partnerem čeká miminko, v rodině zavládlo nadšení. Nikdo ale netušil, jak velikou radost bude mít Addy ve chvíli, kdy se poprvé setká s čerstvě narozeným miminkem.

Tatínek Dale přišel poprvé po porodu své malé dcerky Maddie spolu s nevlastní dcerkou navštívit její maminku a sestřičku do nemocnice. Celé setkání natáčel na svůj mobilní telefon. Tou dobou netušil, kolik lidí toto video chytí za srdce. Výjimečnost situace čiší z dívčiny tváře už od té doby, co ji kamera zachytila, jak prochází dveřmi nemocničního pokoje, kde leží její maminka.

Neskrývané slzy dojetí

Spontaneita, s jakou holčička Addy zareagovala na příchod nového miminka do rodiny, byla k nezaplacení. S neskrývaným nadšením a hlavně očekáváním vstoupila do maminčina pokoje. Sotva pak uviděla maličkou sestřičku, do očí se jí vhrnuly slzy dojetí.

Pane bože, ona je tak roztomilá,“ vzlykala holčička u postele své maminky, když se dívala do tváře maličkého děťátka. Přitom se smála a plakala zároveň. Tento malý tvoreček se stal její novou láskou a ona, jakožto starší sestřička, se stala hrdou ochranitelkou a průvodkyní v životě rozkošné dívenky.

Soukromé video Bensonových získalo tisíce zhlédnutí a stovky pozitivních blahopřejných a hlavně dojatých komentářů od lidí z celé zeměkoule. Toto video se jistě stane nezapomenutelným dokladem té nejdojemnější chvíle v životě celé rodiny. Nenechte si toto video ujít ani vy!

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]