Školní výlet se proměnil v nečekané drama. Žáci měli za úkol hledat příšery. Tohle našli místo nich

Fotografie: ŠJů / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Školní výlet se proměnil ve skutečné dobrodružství, když si dva 10letí chlapci hráli na hledání příšer. Ve svém pokoji totiž objevili něco mnohem zajímavějšího.

Školní výlety nabízejí spoustu dobrodružství od her přes prozkoumávání okolí až po nové zážitky s vrstevníky. Tito 10letí chlapci navrhli hledání monster. Doufali v napínavou hru, která všechny pobaví, netušili však, že její vyvrcholení bude nakonec mnohem zajímavější, než vůbec čekali.

Dobrodružná hra se zvrtla

Žáci základní školy vyrazili na školní výlet do krajinného parku Brodnica v Polsku, aby se zúčastnili vzdělávacích workshopů. Dva 10letí studenti vymysleli hru, která spočívala v hledání příšer v blízkém okolí. Očekávali napínavé dobrodružství, jež se ovšem zvrtlo v něco zcela nevídaného. Něco takového rozhodně neplánovali.

Nejdříve začali v areálu, kde byli všichni ubytovaní, jak uvádí server Parenting. Jako první prohledávali svůj pokoj. Už tady ale hra skončila, protože pod postelí neobjevili monstrum, ale něco zcela jiného, co všem přítomným vyrazilo dech. Podařilo se jim najít velký obnos peněz, v přepočtu několik tisíc korun.

Ze základní školy unikly fotografie, které na internetu vzbudily bouřlivé emoce

Žádná příšera, ale poklad

Ohromeni svým objevem okamžitě informovali svou učitelku, jež celou situaci nahlásila správci areálu. Ten pak věc oznámil na policii. Peníze s největší pravděpodobností patřily předchozímu hostovi, jak píše web Onet. Policie však bližší informace o nalezené částce neuvedla. Kontaktovala klienta, který byl v pokoji ubytován naposledy, a ten bude muset poskytnout podrobnosti o objevených penězích, tedy pokud skutečně patří jemu.

Wczoraj, w Ośrodku Edukacji Ekologicznej „Miętowy Gaj“, w jednym z pokoi, odnaleziona została znaczna suma pieniędzy….

Zveřejnil(a) Brodnicki Park Krajobrazowy dne Úterý 14. května 2024

Mezitím byly uloženy do kanceláře nálezů a ztrát, kde čekají na svého majitele. A jak to dopadlo s žáky základní školy, kteří učinili tak vzácný objev? Byli vyznamenáni diplomem za svou poctivost a na konci školního roku budou zvláštně oceněni. Na SvětěKreativity jsme již psali o mnoha vzácných objevech, tento učinili dva mladíci – stříbrný poklad si nechali dlouhých 60 let.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*