Pytel na odpadky se podivně hýbal. Když jej nálezce rozvázal, ihned mu ztuhla krev v žilách

Fotografie: Depositphotos

Díky práci organizací na ochranu zvířat spousta opuštěných tvorů dostala druhou šanci na šťastný život. I štěňata nalezená v pytli na odpadky.

Organizace na ochranu zvířat pečují o zvířata, která se ocitla v nouzi. Ať už se jedná o odložené domácí mazlíčky, či toulavá zvířata, která neznají nic jiného než život na ulici. Tania Isenstein, vedoucí organizace Animal Lighthouse Rescue, obdržela znepokojující telefonát od sesterské organizace v Portoriku. Byl nalezen pytel na odpadky, v němž se skrývalo 7 opuštěných štěňat.

Byla stará jen pár dní

Štěňata byla velice mladá, musela být na světě jen pár dní, protože ještě ani nedokázala otevřít oči. Bez cizí pomoci by jistě nepřežila. Jejich imunitní systém byl tak slabý, že vyžadovala nepřetržitou péči, jak uvedl web OnlineNytt. Poznámka uvnitř pytle hlásila, že matka byla otrávena a štěňata se narodila před 2 týdny. Ovšem bylo jisté, že jsou mnohem mladší.

„Je mi do pláče, když píšu tyto řádky, ale to je něco, čím si prochází každý zachránce. Několik dní je těžké pokračovat, ale mnozí ještě potřebují naši pomoc. Záchranáři jsou zvláštním druhem hrdinů. To, co dělají, nedělají pro peníze nebo slávu, ale protože je to humánní. Znovu a znovu. Neúspěch za neúspěchem. Každý zachráněný život je vítězstvím, a přesto to tak někdy není,“ píše Tania na Instagramu organizace.

Myslel si, že zachránil opuštěná štěňata. Po zveřejnění fotky na internetu zjistil, že se šeredně mýlil

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Animal Lighthouse Rescue (@animal_lighthouse)

Vzhledem k tomu, že jsou štěňata tak mladá, není možné je umístit do zvířecího útulku. Musí být u někoho doma, protože musí být každé 2 hodiny krmena z lahve. Stejně tak by neměla být vystavena kontaktu s jinými psy kvůli jejich oslabenému imunitnímu systému. Jeden z pracovníků organizace se štěňat ochotně ujal a stará se o ně u sebe doma.

Čekají je nové milující domovy

Až budou štěňata v plné síle, budou odvezena do New York City, kde budou připravena k adopci. Budou je čekat nové milující domovy, kde dostanou druhou šanci na život. Budou jim tak vynahrazeny jejich těžké začátky. Podobných příběhů se šťastným koncem je naštěstí spousta. O několika jsme již psali na SvětěKreativity. Například tato fenka porodila svá štěňata na špinavé ulici, ale naštěstí se objevila záchrana.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*