Muž koupil v aukci tajný kontejner. Uvnitř našel něco, co překonalo jeho nejdivočejší sny

Fotografie: Depositphotos

Nejsilnější muž světa si koupil v aukci kontejner, jehož obsah mu nebyl známý. Když však nahlédnul dovnitř, okamžitě věděl, že se stal tím nejšťastnějším člověkem.

Eddie Hall se světu představil jako muž s obrovskou silou, který si vysloužil titul „Nejsilnější muž světa“ v roce 2017. Od té doby je veřejně známou osobností, velice aktivní na sociální sítích a obecně na internetu. Právě tam nedávno způsobil poprask, když si v aukci koupil menší kontejner s neznámým obsahem. Když jej otevřel, pravděpodobně se z něj stal jeden z největších šťastlivců na světě.

Nádoba s tajemným obsahem

Eddie nabídl 12 500 liber, v přepočtu zhruba 370 000 korun. Zdá se to být neuvěřitelná částka, když připustíte, že neměl vůbec tušení, co si za ni kupuje. Aukci vyhrál a stal se tak hrdým majitel neznámé schránky, jejíž obsah byl stejně tajemný, jak uvádí DailyMail. „Dostal jsem tip od kamaráda, že dneska je v aukci kontejner, který patřil jeho starému příteli, jenž byl 50 let zlatníkem, než se přestěhoval do domova pro seniory. Už zemřel a tento kontejner po něm zůstal. Dnes je v aukci,“ uvádí Eddie.

Zkusil štěstí a vyšlo to

Eddie vůbec netušil, co by se uvnitř mohlo nacházet, klidně mohl být prostor prázdný. Nechtěl se však vzdát naděje, že dnešní den pro něj bude jedním z nejšťastnějších. A měl pravdu. Za pár dní Eddiemu dorazil neznámý kontejner. Byl zamčený a otevřít jej bylo i pro něj jako nejsilnějšího muže světa celkem oříškem, jak píše server SosialNytt.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený – ™️ (@eddiehallwsm)

Koupil velkou stodolu za výhodnou cenu. To, co v ní našel, překonalo jeho nejdivočejší představy

Trvalo to hodiny, než jej Eddie otevřel a mohl tak nahlédnout dovnitř. Když se svým přítelem obsah kontejneru roztřídili, hned si uvědomil, že udělal dobrý nákup. Našel totiž 2 trezory, které obsahovaly zlaté mince a diamantový prsten, a dokonce také Bentley z roku 2008, jehož hodnota se odhaduje na 1 180 000 korun. Eddie našel poklad. O ukrytých trezorech a jejich hodnotném obsahu jsme již psali na SvětěKreativity.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*