Děti se díky svému vystoupení v pěvecké soutěži staly světovou pěveckou špičkou. Jejich vystoupení stojí na 100 % za zhlédnutí

Fotografie: Depositphotos

Každým rokem se pořádají talentové soutěže, do kterých se hlásí ženy, muži i děti. Velmi často pořádnou show předvedou právě ti nejmenší.

Jestliže máte účty na sociálních sítích, můžete si občas všimnout, že z talentových soutěží sdílí lidé různé příspěvky. Nejčastěji se jedná o videa účinkujících, kteří svým vystoupením zanechali dojem, ukázali velkou show nebo předvedli nečekaný výkon.

Děti, které ukázaly svůj talent

Do televizní show The Voice dorazila 3 děvčata s touhou ukázat, co v nich je. Pro jejich vystoupení si dívky vybraly píseň s názvem Tones and I – Dance Monkey. Nejenom, že jejich úkolem bylo zazpívat, ale k celému vystoupení přidaly ještě skvělou choreografii. Jednalo se o ruskou verzi této pěvecké soutěže, kam chodí nejčastěji lidé, kteří chtějí zazpívat a ukázat porotcům, co umí.

Fotografie: Unsplash

Na této skupince dívek je velice zajímavé to, že do prvních kol přišla každá dívka samostatně, a až později je dali porotci dohromady a vytvořili skupinu.

Na pódiu spolu všechny krásně spolupracovaly. Jejich zpěv byl obohacen tancem a na tvářích jim byla vidět skvělá mimika. Porotci se po celou dobu jejich vystoupení usmívali a vzniklo i video, na které se můžete podívat.

Dívka s božským hlasem

Dalším dětským objevem a miláčkem publika je mladá dívka, která přišla zazpívat známý song, jejž proslavila Whitney Houston v roce 2013. Jedná se o píseň s názvem I will always love you a video z vystoupení vidělo již přes 2 miliony lidí. Tato skladba je velmi náročná a hned od začátku, když začala zpívat, tak se porotci začali otáčet. Teprve 13letá slečna Laura odzpívala píseň skvěle, a nakonec se dočkala i potlesku celého sálu ve stoje.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]