Farmář byl unavený z nelegálně parkujících aut na jeho pozemku. Vymyslel důmyslnou pomstu

Fotografie: Public Domain

Chování některých řidičů na silnicích je velmi nevhodné a jejich bezohlednost nezná mezí. O tom se přesvědčil i farmář, který ale vše vyřešil po svém.

Pravděpodobně každý řidič se někdy setkal s někým, kdo se za volantem svého vozu choval nevhodně. Takové chování určitě na silnice nepatří a mělo by být přísně trestáno. Kvůli bezohlednosti řidičů pak vznikají situace, které mohou být nebezpečné. Tento farmář však musel vyřešit bezohledné chování řidičů po svém.

Dodržování silničních pravidel

Spousta řidičů se na silnicích chová neurvale v situacích, kdy například někam spěchají. Tím ohrožují nejen sebe a svůj život, ale i životy ostatních účastníků silničního provozu. Majitelé řidičských oprávnění by měli myslet také na to, kde svá auta parkují, protože některá místa k tomu nejsou vůbec vhodná.

Parkování na soukromém pozemku

Dalším častým ukazatelem bezohlednosti bývá špatné parkování. To může být spojeno se spěchem řidičů, kdy vůz zaparkují a nehledí na to, kde ho odstavili. Jsou tu pak ale i tací, již potřebují odstavit své auto na delší dobu a vyberou si pro to místo, které je přitom soukromým pozemkem. Na něco takového narazil i farmář, jemuž takový řidič bránil v práci.

Řidič zaparkoval farmáři před pastvinou

O tom, jak dokážou být někteří lidé drzí, se na vlastní kůži přesvědčil tento farmář jménem František. Ten jel jednoho dne svým traktorem na pastvu, vezl sem seno pro svůj dobytek. Chtěl zastavit, aby otevřel bránu ke zvířatům, ale nešlo to. Přímo před vraty mu totiž stálo zaparkované osobní auto. Parkoviště pro návštěvníky farmy bylo přitom jen pár metrů od místa, kde řidič vozidlo nechal.

Farmář vymyslel trest

Tento počin nemohl farmáře nechat chladným. Byl ovšem velice vynalézavý a vymyslel řešení, které řidiče vytrestalo. Zajel do své stodoly, kde skladoval pár kusů oplocení. Toto oplocení rozestavěl okolo vozidla a vše důkladně zpevnil, aby nebylo možné plot rozebrat. Za stěrač dal řidiči papírek s kontaktem na sebe. Řidiči pak tedy nezbývalo nic jiného než se farmáři ozvat a ten si s ním pak mohl vyříkat jeho hulvátské chování. Od té doby poučený řidič parkuje vždy na určeném místě.

Zdroj: Daily Mail