Žena šla pomoci při autonehodě. Během 10 vteřin situaci zhoršila a viník pohromy využil její naivity

Fotografie: Thue / Public domain

Hasičské a policejní poplachové centrum přijalo během pár minut dvě hlášení o autonehodách stejného muže. O shodu náhod se rozhodně nejednalo.

Po tom, co místní řidič během jednoho večera předvedl, si jen tak znovu s autem nezajezdí. První nehodu zapříčinil těsně před půlnocí v Tarnowskie Góry. Jedná se o Slezské vojvodství, které se nachází v Polsku. Podle mluvčího hasičů se na uvedeném místě nacházel 31letý muž a z dosud nejasného důvodu vjel do protisměrného pruhu. Poté se svým Audi čelně naboural městský autobus, v němž naštěstí nebyli žádní cestující a ani jeden z řidičů nebyl nikterak vážně zraněn.

Přišla na pomoc, ale nakonec ji sama potřebovala

Krátce po prvním incidentu zastavila na místě nehody řidička, aby oběma mužům pomohla situaci vyřešit. Když však vystoupila z auta, zažila nemilé překvapení, jelikož v jejím Fordu ujel muž, který nehodu v Tarnowskie Góry zapříčinil. Řidičce nezbývalo nic jiného než zavolat policii a chytit se za hlavu, že nechala v autě klíčky.

Jednou mu to nestačilo

Strážníci dorazili velice rychle na místo a začali pachatele pronásledovat. Zloděj se naštěstí daleko nedostal, jelikož se asi po kilometru jízdy srazil se škodovkou. V té seděli čtyři lidé a většina z nich odešla s těžkými zraněními, včetně dvojnásobného narušitele nočního klidu. Ten byl údajně v nejhorším stavu, což si dle názorů lidí zcela zasloužil. Všichni ale naštěstí jsou mimo ohrožení života.

Policisté zastavili rychle jedoucí rodinu v kritické situaci. Pustili se do záchrany života malého chlapce

Okolnosti incidentu jsou neznámé

Chování řidiče bylo naprosto nepřípustné a může být rád, že během svého řádění nikoho nepřipravil o život. Jeho důvody jsou ale doposud neznámé, stejně tak jako okolnosti dvou úzce souvisejících nehod. Kvůli incidentům, musela být silnice po dobu záchranné akce na několik hodin zcela uzavřena, což dost zkomplikovalo místní dopravu.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]