Žena nezištně pomohla muži u pokladny v obchodě, který neměl dostatek peněz na zaplacení. Když po chvíli zjistila, o koho se jedná, nemohla věřit svým očím

Fotografie: Depositphotos

Milá žena zaplatila u pokladny za muže, který neměl dostatečné množství peněz. Ukázalo se však, že nevědomky pomohla velmi slavné osobnosti.

 Žena si během nákupu všimla muže stojícího u pokladny, který nemohl zaplatit za svůj nákup. Nebyla si sice jistá okolnostmi, ale na tom jí ani tak nezáleželo, jelikož ráda pomáhá lidem. Sáhla tak do kabelky, aby zaplatila za neznámého pána, který se již pár minut trápil a hledal řešení, jak z problému vyklouznout. Když však se otočil, aby jí poděkoval, najednou si uvědomila, že její přátelské gesto směřuje k muži, který jí byl strašně povědomý.

Velmi milá a nápomocná žena

Ruth Reedová zaparkovala na parkovišti u místního obchodu Wawa, oblíbeného řetězce s nabídkou mnoha potravin. Jelikož prodejnu v Medfordu v New Jersey znala jako své boty, mohla procházet uličkami prodejny poměrně rychle, protože by jí nikdy nenapadlo, že by narazila na někoho známého. Po tom, co naplnila košík všemi položky na svém seznamu, šla spokojeně ke kase, aby mohla zaplatit.

Fotografie: Freepik

Ze svého místa si Ruth přes několik lidí ve frontě všimla muže u pokladny, který způsobil menší zdržení. Z jeho nervózních pohybů, když bez úspěchu hledal svou peněženku, Ruth poznala, že je v klasické situaci bez peněz.

Uplynulo již několik vteřin a prodavačka stále čekala, stejně tak jako Ruth a zákazníci před ní. Po chvíli však muž spolkl své ego, otočil se, a požádal o pomoc. Byla to v tu chvíli jediná cesta úniku z trapné situace.

Fotografie: Freepik

Je to opravdu?

Když Ruth viděla mužův rozpačitý obličej, vzpomněla si na své novoroční předsevzetí, které si dala před několika měsíci: hledat příležitosti, kterými dokáže projevit svou laskavost.

Když tedy muž požádal zákazníka, který stál před ní, jestli by mu nepůjčil pár dolarů, Ruth se sama od sebe nabídla, že mu pomůže. Z peněženky tak vytáhla pět dolarů na zaplacení zbytku nákupu, přičemž si všimla, že jí je ten muž nějak moc povědomý.

Fotografie: Unsplash

Muž se po poděkování Ruth představil jako Keith. Hmm, pomyslela si Ruth. Opravdu vypadal jako jeden Keith, kterého moc dobře zná. Pak jí to došlo. Usmála se a řekla mu, že vypadá jako ten Keith, který je shodou okolností slavný country zpěvák.

Muž se tak na chvíli pousmál a ženě řekl, že je to opravdu ten Keith Urban, o kterém mluví. Zpěvák, kytarista a manžel Nicole Kidmanové. Ruth tak nevědomky zaplatila za výrobky slavného milionáře, který zrovna u sebe neměl peněženku!

Zdroj: UberAlles