Žena na sociální síti zveřejnila video s extrémně velkým těhotenským břichem. Nikomu se nechce věřit, že čeká jen jednoho potomka

Fotografie: Depositphotos

Těhotenské bříško mladé maminky nenechalo statisíce lidí chladnými. Má ho totiž tak veliké, že by se jí do něj údajně vešla osmerčata.

Renae Waldo je maminkou čtyř krásných dětí. V současné chvíli se těší na příchod svého pátého potomka, přičemž se nachází ve fázi těstě před porodem (termín má mladá žena přibližně za dva týdny). Není se proto čemu divit, že její těhotenské bříško již dorostlo značných rozměrů. Protože je ale větší, než bývá obvyklé, rozhodla se o jeho velikost podělit s uživateli sociální sítě TikTok. Díky nahraným videím získala statisíce sledujících, ale také rozpoutala plamennou diskusi.

Její velké těhotenské bříško se stalo hitem internetu

Mladá maminka Renae Waldo má na sociální síti TIkTok mohutnou „fanouškovskou základnu“. Její videa pravidelně sledují statisíce až miliony uživatelů internetu. Popularitu získala zejména v posledních týdnech, kdy začala pravidelně nahrávat videa svého enormně velkého těhotenského bříška. To je tak veliké, že si okamžitě získalo pozornost jak široké veřejnosti, tak lékařů. Přestože Renae tvrdí, že je její těhotenství fyziologické, mnozí o tom pochybují.

Fotografie: Pixabay

Pravdou však je, že jde o ženino šesté těhotenství, přičemž ty předchozí prožívala krátce po sobě. Není se proto čemu divit, pokud je její břicho větší – druhé a každé další těhotenství lze na těle ženy poznat vždy o něco dříve než ta předchozí. Renae je maminkou čtyř zdravých dětí a těší se na příchod svého pátého potomka – chlapečka, kterému říká „duhové dítě“. Toto označení je běžné pro miminko, které přichází na svět poté, co jeho maminka potratila, porodila mrtvé dítě či její dítě v kojeneckém věku zemřelo.

Maminka musí čelit nevybíravé kritice

Přestože je tento termín ve Spojených státech amerických, odkud Renae pochází, běžný, někteří uživatelé mu nerozumí. Jsou skálopevně přesvědčeni, že Renae svému nenarozenému dítěti volí pohlaví a sexuální orientaci. Bez jakýchkoliv znalostí (či snahy si termín dohledat) mladou maminku zahrnují nenávistnými komentáři. Ovšem není to jen (neoprávněná) genderově motivovaná kritika, jíž musí Renae čelit. Podle řady lidí je totiž její těhotenství patologické – a myslí si to i někteří lékaři.

https://www.tiktok.com/@mommy1987003/video/7059530951889816878

Renae na podobné komentáře reaguje s nadhledem. V nově vydaném videu na ně vždy odpoví a uživatele, kteří je napsali, zablokuje. Nicméně ne všechny komentáře, které žena dostává, jsou negativní. Najde se i celá řada těch, kteří její obrovské břicho berou s nadhledem a poukazují na to, že by se v něm pohodlně schovala osmerčata či že si v něm nenarozený chlapec staví vlastní dům.

Zdroj: Daily Star

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]