Syn objevil při rekonstrukci domu pravdu o své matce, která zmizela před 20 lety

zmizelá matka se synem

V životě se stává, že se někdo ztratí a je po něm zahájeno pátrání. Podobně to bylo s matkou Aarona, která se ztratila a pravda o jejím zmizení vyšla najevo až o 20 let později.

Pokud máte kolem sebe lidi, kteří jsou vám velmi blízcí, nejspíše byste byli neradi, kdyby se ztratili a vy už se o nich nikdy nedozvěděli nic nového. V případě, že se někomu něco podobného stane, začne po něm pátrat policie a všichni doufají, že se ztracená osoba brzy najde. Něco podobného se stalo i v rodině Aarona, když se jeho maminka ztratila, když mu byly pouhé 3 roky.

Některé osoby se nikdy nenajdou

I přesto, že jsou lidé tvorové, kteří se rádi baví s ostatními, tak zrovna lidé se velice často ztrácí a musí po nich pátrat policie. Někdy se lidé ztratí jen z toho důvodu, že jejich zdravotní stav začal být velmi špatný a oni ani netušili, kam zrovna jdou a někdy se lidé ztratí z důvodu, že je někdo unesl. Všechna pátrání po ztracených osobách však provádí policie a vždy vynaloží hodně úsilí, aby ztracenou osobu našli. Bohužel ne vždy se jim to podaří, což se stalo i v případě matky Aarona.

Mladá maminka chtěla opustit svého muže

Žena jménem Bonnie Haim žila společně se svým mužem a tříletým synem. Nikdy se však netajila tím, že chce svého muže opustit a dostat se z jeho blízkosti. Podle všeho si Bonnie svůj odchod plánovala a měla založený i tajný bankovní účet. O tom se ale její manžel dozvěděl a přikázal jí, aby tento účet zrušila. Bonnie tak učinila, ale velkou část peněz dala své kamarádce a zbytek si schovala.

Bonnie si našla náhradní byt

Aby mohla Bonnie opustit svého muže, našla si náhradní byt a aby zaplatila zálohu za něj, použila peníze, které si schovala. Do tohoto bytu se chtěla odstěhovat ve chvíli, kdy byl její manžel na služební cestě. Michael Haim o jejím bytě netušil a Bonnie se nakonec neodstěhovala. Místo toho však zmizela a nikdo nevěděl kam. Nejen rodina, ale i její přátelé si o ní dělali starost.

Policie začala Bonnie hledat

Jakmile byla Bonnie nahlášena jako nezvěstná, začala po ní policie ihned pátrat. Policie našla asi 8 km od jejího domu v popelnici kabelku, která patřila Bonnie. Její auto bylo zaparkované na letišti a nikdo nedokázal určit, kam Bonnie zmizela. Aaron policii řekl, že tatínek Michael ublížil mamince, ale jeho tvrzení vyvrátil samotný otec Bonnie, který řekl, že takto malému dítěti se nedá věřit.

žena s dítětem

O 20 let později zjistil Aaron pravdu

Bonnie se nikdy nenašla a ani její tělo nebylo nikde objeveno. Michael Haim nebyl z ničeho obviněn, protože policie neměla důkazy a tak žil Aaron několik dalších let se svým otcem Michaelem. Když Aaron dospěl, rozhodl se zrekonstruovat celý dům. Jakmile začal kopat na zahradě a pustil se i do rekonstrukce bazénu, objevil pod bazénem pytel, v němž bylo tělo jeho matky. Až o 20 let později byl Michalem Haim obviněn z vraždy své manželky a odsouzen k doživotnímu vězení.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]