Žena se po letech odvážila ke kadeřníkovi. Video ukazuje, jak dopadly její přes metr dlouhé vlasy

Fotografie: Depositphotos

O tom, že změna je život, se přesvědčila tato žena, která si nechal ostříhat své dlouhé, roky pěstované vlasy. Pravděpodobně byste jí ani nepoznali.

Tato dáma si dlouhá léta nechávala růst své vlasy, aby svým vzhledem připomínala pohádkovou postavu Rapunzel. Tak dlouhé vlasy ovšem potřebují neustálou péči, která nemusí být zrovna snadná a dvakrát nejlevnější. Nyní se proto rozhodla, že si nechá s pomocí uznávaného kadeřníka a stylisty Christophera Hopkinse svůj účes zkrátit – no, rozhodně byste jí nepoznali.

Nový účes k nepoznání

Když se tato dáma rozhodla, že si nebude stříhat své vlasy, pravděpodobně netušila, kolik práce za takovým rozhodnutím stojí. Nejde totiž pouze o pravidelné mytí, vzhledem k tomu, jak je účes velký, s ním není zrovna dvakrát snadné zacházet a dopřát mu tu nejlepší péči v každé jeho části. Pokud ovšem samozřejmě člověk chce, možné je opravdu vše – stačí mu akorát velká dávka trpělivosti.

Fotografie: Freepik

Dámu však s postupem času její účes pravděpodobně omrzel, a proto neváhala, když jí uznávaný kadeřník a stylista Christopher Hopkins, který je známý svými úžasnými schopnostmi oživit vzhled lidí pomocí nových účesů, nabídnul, že její vlasy upraví podle svého gusta. Tentokrát to však nebylo běžné stříhání, nyní musel čelit doposud největší výzvě ve své kariéře.

Jednoduchost vždy vítězí

Christopher musel strávit spoustu času přemýšlením o tom, co s dámou a jejími dlouhými vlasy vlastně provede. Přeci jen, nejde o jen tak běžný účes, se kterým k němu denně chodí zákazníci – šlo o obrovskou hřívu, kterou si dáma pěstovala téměř celý svůj život. Nakonec jí uznávaný stylista dal jednoduše vlasy do culíku, vyndal nůžky a vlasy přestřihl napůl. Poté už následovala chvilka stylingu a výsledek byl na světě.

Fotografie: Pixabay

Je neuvěřitelné, jak obrovskou změnu dokázal Christopher zvládnout. Tak dlouhé vlasy musely být i přes veškeré zkušenosti pro stylistu velkou výzvou, ovšem on si s ní poradil na výbornou. Nyní si dáma konečně může vyjít ven bez jakýchkoliv obav, že by se jí vlasy někde zasekly, nebo že je bude muset dlouhé hodiny umývat. Na video se můžete podívat zde:

Zdroj: YouTube / MAKEOVERGUY

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]