Žena už nevěřila, že se svým vzhledem bude někdy spokojená. Po proměně ji nepoznaly ani kamarádky

Fotografie: Depositphotos

Žena už byla unavená ze svého vzhledu, z dlouhých těžkých vlasů. Toužila po změně, proto oslovila světoznámého stylistu. Její blízcí ji téměř nepoznali.

Spousta žen trpí nedostatkem sebevědomí především z důvodu, že není spokojena se svým vzhledem. Hlavně s postupem věku se čím dál tím častěji objevují pocity nejistoty. Ty prožívala i 50letá výtvarnice Tori z Iowy, která se po ztrátě sebevědomí a sebeúcty uzavřela do sebe. Jednoho dne se však rozhodla k odvážnému kroku a její život se zcela změnil.

Chci jen více svobody

Tori si uvědomila, že se svým životem musí něco udělat. „Neměla jsem odvahu ukázat své umění světu a být otevřená kritice ostatních lidí. Takže ano, chci jen více svobody,“ uvádí Tori ve videu zveřejněném na platformě YouTube na kanálu světoznámého stylisty Christophera Hopkinse, jemuž se přezdívá The Makeover Guy a do jehož rukou se Tori vložila.

Tori se cítila velice frustrovaná, což se odráželo i na jejím umění. Neměla žádnou jiskru, zdála se být unavená z dlouhých těžkých vlasů, které nosila po celý svůj život. Chtěla změnu, nový účes, jenž by nejlépe odrážel její vnitřní já jako umělkyně, jak píše server OnlineNytt. Sama kontaktovala Christophera Hopkinse, moc dobře znala jeho proměny a věděla, že on je jediný, kdo jí na její cestě za nelezením sebevědomí může pomoci.

55letá žena už se nedokázala podívat do zrcadla. Po proměně od stylisty omládla o 20 let

Neuvěřitelná proměna starší umělkyně

Jakmile byla Toriina proměna dokončena, bylo to něco úžasného. Byla v šoku, když viděla svůj odraz v zrcadle. Její přátelé i rodina ji téměř nepoznali. Oněměli obdivem. Na první pohled bylo zjevné, že nedošlo k změně pouze navenek, ale i uvnitř. Před nimi stála naprosto jiná žena, co má šmrnc a oplývá zdravým sebevědomím.

The Makeover Guy má za sebou už stovky proměn, které ženám jako Tori změnily život. O některých jsme psali na SvětěKreativity. Například tato 55letá žena se cítila být neviditelnou. Po zásahu Christophera omládla o 20 let.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*