55letá žena už se nedokázala podívat do zrcadla. Po proměně od stylisty omládla o 20 let

Fotografie: Freepik

Ve svých 55 letech prožívala Debbie období deprese a cítila se neviditelná. Toužila po tom, aby znovu získala svou, atraktivitu a chtěla se cítit podmanivě, sexy a žensky.

S tímto cílem se obrátila na služby muže přezdívaného The Makeover Guy a požádala o kompletní proměnu svého vzhledu. Debbie chtěla změnit nejen svůj fyzický vzhled, ale také získat zpět své sebevědomí a pocit vlastní hodnoty. Tento program jí nabídl možnost prohloubit svou transformaci s odborníky, kteří se specializují na vytváření personalizovaných změn, které zahrnují úpravy účesu, make-upu a stylu oblékání, aby dokonale odpovídaly její osobnosti a životnímu stylu.

Několikaleté zkušenosti i pozitivní recenze

Christopher Hopkins, známý také jako The Makeover Guy, je významnou postavou ve světě krásy díky svému jedinečnému přístupu k proměnám. Svoji kariéru v oblasti online obsahu začal v roce 2009 internetovým seriálem a později v roce 2013 založil značku „The Power of Pretty,“ která se zaměřuje na dramatické proměny mužů a žen. Tyto proměny pravidelně zveřejňuje na svém youtubovém kanálu.

V roce 2017 spoluzaložil studio v Minneapolis na nábřeží řeky Mississippi. Toto studio nabízí exkluzivní služby proměn a online obsah pro globální klientelu. Hopkinsova práce, jak uvádí na svých stránkách, přesahuje běžné estetické zákroky, snaží se odhalit vnitřního ducha svých klientů. Jeho filozofie krásy je uměleckou formou, která zahrnuje pochopení a posílení jednotlivce.

Stará žena

69letá žena po rozvodu toužila po radikální změně. Její přání stylistovi ihned vyrazilo dech

Kontaktovala odborníka, protože chtěla tu nejlepší péči

Debbie se v poslední době ocitla v kruhu domácí izolace a prožívala stavy deprese. Už dlouho nevycházela ven a dokonce se nevídala ani se svými přáteli. S manželem je již 24 let a poslední dva roky se vzájemně skoro nebavili. Tato situace přispěla k jejím pocitům úzkosti a izolace, a tak cítila, že potřebuje najít způsob, jak se dostat z této šlamastyky.

Chtěla se znovu cítit atraktivní, sexy a žensky. Věřila, že to může být klíč k obnovení jejího vnitřního elánu a sebevědomí. Proměna, kterou žena podstoupila, byla nakonec úspěšná a ona dokázala ve svém životě najít to, co hledala. Nejedná se ale o jedinou proměnu, o které jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali. Nedávno jsme psali také o ženě, která díky proměně omládla o 20 let a našla nový smysl života.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*